Ulft, Netherlands

Zwarte Cross-site plat door sneakerverkoop

De start van de verkoop van Zwarte Cross-sneakers heeft er vrijdag voor gezorgd dat de site van het festival onbereikbaar werd. Vijfhonderd paar schoenen gingen in de verkoop en alle exemplaren zijn inmiddels verkocht.
Jasper Hazelaar | 9 april 2021 13:16 | Aangepast op 9 april 2021 13:16
“Ik hoop dat er niet te veel mensen achter het net vissen door de technische problemen”, zegt woordvoerder Pieter Holkenborg van De Feestfabriek, het bedrijf achter de Zwarte Cross. De website waar de schoenen gekocht konden worden raakte vrijdag onbereikbaar door de grote interesse. “We hadden wel verwacht dat het storm zou lopen, maar het was zo druk dat de boel vastliep”, verklaart Holkenborg, die aangeeft vrijdagmiddag met een update te komen op de website.

De verkoop van schoenen is voor De Feestfabriek een manier om in coronatijd inkomsten te generen. “Het was sowieso niet het idee om het bij een eenmalige schoen te houden”, zegt de woordvoerder, die de goede verkoop als bevestiging ziet. “Vandaar dat we hebben gezegd dat er op termijn meer designs komen. Dit was een mooie manier om te kijken hoe het wordt ontvangen en de animo is zelfs boven onze verwachting.”

Foto: Zwarte Cross

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...