Ulft, Netherlands

Zorgen om komst van truckershotel in Ulft

Regio8 | 4 februari 2018 12:48 | Aangepast op 4 februari 2018 12:48
‘’Ik ben erop tegen. Het is vooral de manier waarop het gegaan is. Er is vooraf niets met de buurt gecommuniceerd,’’ zegt een bewoner tegen Omroep Gelderland. Ook op sociale media worden felle woorden geschreven over de komst van het hotel. ‘’Wie garandeert mij dat Don Trucking het Bed & Breakfast gedeelte voor grote groepen niet gaat verhuren aan chauffeurs van andere bedrijven?’’, vraagt iemand zich hardop af. Bovendien is er kritiek over het geringe aantal uitnodigingen dat Oude IJsselstreek heeft verstuurd naar omwonenden omtrent de informatiebijeenkomst.

Eigenaar Don de Jong van Don Trucking wil de voormalige huishoudschool aan de Dierenriem verbouwen tot een overnachtingsplaats voor zijn chauffeurs. De Jong belooft tegenover Omroep Gelderland te voorkomen dat er rond het pand overlast ontstaat van dronken truckers die herrie maken. ‘’Er zal een zero tolerance zijn. Ik heb geen alcoholvergunning en we wonen er zelf naast, dus we willen dat gedoe ook niet hebben.’’

De informatieavond vindt maandagavond plaats in het gemeentehuis in Gendringen. Inwoners roepen elkaar op om naar de bijeenkomst te komen.
Foto: Google Maps

Lees ook

Auto raakt van de weg en botst tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de Doetinchemseweg in Westendorp is zondagnacht een auto zwaar beschadi...

Het Grootste Kerstdiner verspreidt zich over de Achterhoek: 'Toch samen kerst vieren'

Mensen met een kleine beurs of die in eenzaamheid leven laten genieten van een gezellige kerst: dat ...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij de basisschool #1

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Invaller Kwint redt De Graafschap: late overwinning in Oss

De Graafschap heeft zaterdag in de slotfase weten te winnen in Oss van TOP. De Doetinchemmers wisten...

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...