Ulft, Netherlands

Winkel met De Graafschap-waar in binnenstad

Trots op de Achterhoek, Elver, het Binnenstadbedrijf en De Graafschap hebben vanaf vrijdag een eigen tijdelijke winkel in de binnenstad van Doetinchem. Met onder meer Elver-cliënten als personeel hopen de partijen de Achterhoek aan de man te brengen.
Jasper Hazelaar | 12 juli 2022 14:20 | Aangepast op 12 juli 2022 14:20
In de winkel worden naast De Graafschap-merchandise en Trots op de Achterhoek-producten, artikelen die door cliënten van zorginstelling Elver zijn gemaakt en olifanten-beeldjes van de Elephant Parade verkocht. “Naast de maatschappelijke bijdrage is het voor De Graafschap een mooie mogelijkheid voor extra promotie en zichtbaarheid van onze club, middenin het hart van onze regio”, aldus commercieel manager Henk Bloemers van De Graafschap. De winkel is op dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag open.

De bemensing van de pop up-store aan de Catharinastraat wordt deels gedaan door cliënten van Elver, naast vrijwilligers van Mooi Koor Man en Trots op de Achterhoek. “Het is erg leuk om dat we op deze wijze een link kunnen leggen met onze zorgverlening”, aldus Ric Engelberts, Manager Dagbesteding van Elver. “Het project past prima bij onze visie om deelname aan de samenleving te stimuleren door kansen te benutten.”

‘Blijvend vervolg’
De tijdelijke winkel opent vrijdag voor het eerst de deuren. Bij een succesvolle testfase blijft de winkel bestaan. “Voor het behalen van onze doelstellingen willen we de binnenstad meer verbinden met partners uit verschillende sectoren en de regio Achterhoek”, aldus Jos Tiemessen van het Binnenstadbedrijf. “In deze pilot, met hopelijk een blijvend vervolg, komt dat allemaal samen.”

Foto: Binnenstadbedrijf Doetinchem

Lees meer over:

De Graafschap|

Lees ook

De Graafschap stelt plek in nacompetitie veilig met overwinning op Telstar

De Graafschap heeft zich vrijdagavond definitief geplaatst voor de play-offs. Daarmee maken de Doeti...

Seuntjens betreurt einde van Brigata Tifosi: ‘Zelfs in Japan wisten ze van de Graafschap af’

Het nieuws dat de supportersgroep Brigata Tifosi (BT) stopt, is hard binnengekomen bij de spelers va...

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijv...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Teruggekeerde Mahi lichtpuntje bij harde nederlaag De Graafschap

De Graafschap heeft maandagavond op bezoek bij VVV-Venlo een fikse tik te verwerken gekregen. In De ...

Warmerdam klaar voor play-offs en laatste maanden als Superboer

De Graafschap heeft zaterdagavond een eenvoudige overwinning geboekt op Jong Ajax. Al na vijf minute...