Ulft, Netherlands

Wim Sinderdinck treedt af als wethouder

Wim Sinderdinck is afgetreden als wethouder van de gemeente Montferland. Zijn gezondheid laat het niet toe om de rol van wethouder langer te vervullen.
Regio8 | 7 juli 2020 17:15 | Aangepast op 7 juli 2020 17:15
“Het is jammer dat Wim dit ingrijpende, maar moedige besluit heeft genomen”, laat burgemeester Peter de Baat in een reactie weten. “We hebben Wim leren kennen als een warme, sociale en betrokken collega, die dit karakter soms wat verstopt achter zijn korte en bondige manier van formuleren. Met het gezamenlijke college wensen we Wim een toekomst in goede gezondheid toe”, zegt De Baat. Afgelopen mei legde Sinderdinck zijn taken stil door gezondheidsproblemen. Even daarvoor kwam hij onder vuur te liggen, omdat de gemeente de indicatie voor huishoudelijke hulp wilde intrekken bij inwoners die tijdens de coronacrisis geen huishoudelijke hulp meer willen ontvangen.

De portefeuilles van Sinderdinck waren al verdeeld onder de overige collegeleden. Burgemeester Peter de Baat neemt volksgezondheid over, wethouder Walter Gerritsen handhaving en welzijn en wethouder Ruth Mijnen de jeugdwet en wmo. 

Foto: REGIO8

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Wederom verwarde man op dak in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 6 okt 2025 16:46

Lees ook

Auto botst op stilstaande vrachtwagen bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Melkweg in Doetinchem is zondagmiddag een auto met vier inzittenden ...

Auto belandt op de kop in een sloot bij Azewijn

Een automobilist is zaterdagmiddag op de Burgemeester van Breemenweg in Azewijn met zijn auto op de ...

Oude IJsselstreek wil drie ton betalen voor Ouhrlokaal, wat is dit pand waard?

Een van de onderdelen van het DRU-reddingsplan van het college van Oude IJsselstreek is de aankoop v...

Tentoonstelling 'Femicide' in Winterswijk: 'Het is extremer dan menig mens denkt'

Dertien verhalen, dertien vrouwen, allemaal hebben ze een ding gemeen: Ze zijn vermoord door hun ex-...

Popronde in Doetinchem live te volgen op REGIO8

Streekomroep REGIO8 maakt zondag live tv en radio rondom de Popronde in Doetinchem. Het nationale ro...

Nieuwe Euregio-schuilhut gaan fietsers uit beide landen samenbrengen

Fietsers en wandelaars kunnen voortaan terecht in een gloednieuwe schuilhut net over de grens bij Ah...