Ulft, Netherlands

Wietkwekerij opgerold op bedrijventerrein in Aalten

De politie heeft woensdag een hennepkwekerij opgerold op een bedrijventerrein in Aalten. Het zou gaan om een grote en professioneel opgezette locatie.
Redactie REGIO8 | 11 januari 2023 13:22 | Aangepast op 11 januari 2023 13:22
De wietkwekerij bevond zich in een bedrijfspand aan de Vierde Broekdijk. De politie was de locatie op het spoor gekomen naar aanleiding van een ander onderzoek naar oplichting. Ter plaatse zijn twee personen, uit Arnhem en Huissen, gearresteerd en overgebracht naar het politiebureau.

Er zouden ongeveer achthonderd wietplanten in het bedrijfspand hebben gestaan. Het pand wordt ontruimd door een ingehuurd bedrijf, de wiet zal worden vernietigd.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Aalten|112Achterhoek|

Lees ook

Fietser belandt op voorruit bij aanrijding op Broekstraat in Aalten

Een fietser en automobilist zijn dinsdagavond op een kruispunt aan de Broekstraat in Aalten frontaal...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

Honderden demonstranten bij infoavond azc Aalten: "In Aalten willen we geen trammelant, we willen het netjes doen"

In Aalten zijn de meningen verdeeld over het plan om een asielzoekerscentrum (azc) te openen aan de ...

Veiligheid en grootte locatie kernthema’s tijdens drukke azc-avond in Aalten: zorgen én applaus in de Zuiderkerk

De stoelen in de grote kerkzaal van de Zuiderkerk in Aalten waren donderdagavond vrijwel allemaal be...

Aalten plant asielzoekerscentrum voor 300 vluchtelingen aan de Hamelandroute

In Aalten moet een nieuw, groot asielzoekerscentrum komen. Er is voorzien in de opvang van maximaal ...

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...