Ulft, Netherlands

Wietkwekerij ontmanteld in woning Aalten

In Aalten is dinsdag door de politie een hennepkwekerij ontdekt. In een rijtjeswoning werden meer dan vierhonderd wietplanten gevonden, ook werd er een aanhouding verricht.
Jeanine Jongh | 2 maart 2021 15:52 | Aangepast op 2 maart 2021 15:52
De hennepkwekerij werd aangetroffen in een woning aan de Nijverheidsweg. Agenten kwamen ter plaatse naar aanleiding van een tip. Op de locatie werden uiteindelijk meer dan vierhonderd wietplanten gevonden. Deze stonden op de bovenverdieping van de woning in meerdere vertrekken.

Netbeheer Liander is ter plaatse gekomen omdat er sprake zou zijn van de diefstal van stroom. Een persoon is aangehouden bij de wietkwekerij, volgens de politie is dit niet de bewoner van het pand.

Foto: 112-achterhoeknieuws.nl 

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...