gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wereldkampioen overspoeld met reacties

45bc9009ee36eb55af60a8a795347c4b.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik heb zulke mooie felicitaties gehad”, vertelt Harbers. “Ik denk in totaal wel twintig mailtjes.” Naast de digitale felicitaties wordt zijn woning gesierd door flessen drank, fysieke kaarten en een ware boog boven de voordeur met de tekst ‘Hulde aan de Wereldkampioen.’ De mooiste reactie kreeg Harbers echter van zijn 101-jarige moeder. “Ze zei dat ze heel trots op mij was”, aldus de wereldkampioen. “Dat vond ik heel mooi.”

De liefde voor de kleurkanaries zit diep bij Harbers. Sinds 1977 is hij al in de weer met het doorselecteren van vogels in zijn kleine, maar knusse schuur. Daarbij let hij met name op het kleurpatroon van de kanaries, zowel in de grondkleur als de bestreping. Na een bronzen medaille in Zwitserland en het zilver vorig jaar in Porto is 2017 het jaar van de gouden medaille. “Een hele eer”, aldus Harbers. “Dat doen ze je zo niet na.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.

WhatsApp Image 2026-03-22 at 15.01.56.jpeg

De Graafschap moet meerdere erkennen tegen toekomstig eredivisionist ADO Den Haag

Het recent naar de Eredivisie gepromoveerde ADO Den Haag kwam op bezoek op de Vijverberg en nam de punten mee naar de Hofstad: Het werd 1-2 in Doetinchem. Met deze stand blijft ADO Den Haag koploper en blijven de Superboeren op 52 punten staan.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.