gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Waylon headliner op festival DjazzVibes

40c8436dadaf759f54730ce3a46a36e4.jpg

De organisatie van DjazzVibes heeft Waylon gestrikt als headliner van het driedaagse festival. De zanger, ook bekend als jurylid bij het televisieprogramma The Voice, treedt op zaterdag 25 mei op in Doetinchem.

Redactie REGIO8 |
“Naast een optreden op het hoofdpodium gaat de coach uit het tv-programma The Voice ook jongeren coachen in een bijzondere masterclass van de DjazzVibes Academy”, zo laat de organisatie van het driedaagse festival weten. De Academy is een nieuw onderdeel van het festival, waarbij jongeren de kans krijgen om stappen te zetten in de muziek. De masterclass van Waylon is daarbij de afronding van een traject van negen weken in de Gruitpoort.

Naast Waylon treden onder meer de Night Club Orchestra en saxofonist Nicky Manuputty op tijdens de vierde editie van DjazzVibes. De optredens vinden plaats in de Grustraat, in de Doetinchemse horeca en in De Gruitpoort.

Foto: Management Waylon

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.

Fatbike112.jpg

Geweldsincident in Doetinchem: verdachte aangehouden

Bij een geweldsincident in Doetinchem is een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.

School100jaar0.jpg

Eeuwfeest voor basisschool Pius X in Varsselder: 'We bloeien'

Feest op basisschool Pius X in Varsselder. De school bestaat op 1 april precies honderd jaar en dat wordt in het dorp groots gevierd. Met een volle themaweek, activiteiten voor jong en oud en hulp van verenigingen is het volgens de organisatie vooral een feest van én voor het hele dorp.

lintjes raad 22-26.jpg

Twaalf raadsleden nemen afscheid in Bronckhorst, drie ontvangen koninklijke onderscheiding

Twaalf raadsleden van de gemeente Bronckhorst hebben dinsdagavond afscheid genomen van de Bronckhorster politiek. Drie van hen zijn opgenomen als Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Patrick van Domburg reikte op 31 maart de koninklijke onderscheidingen in de raadszaal in Hengelo uit.