Ulft, Netherlands

Warme kachel oorzaak rook in Winterswijk

De brandweer in Winterswijk is woensdagavond gealarmeerd voor een brand bij een houtverwerkingsbedrijf. Er bleek alleen rook te zijn vrijgekomen.
Regio8 | 26 december 2019 14:48 | Aangepast op 26 december 2019 14:48
De rook ontstond rond 19.00 uur bij Wiggers Lijstprofielen aan de Venemansweg in Winterswijk. Een transportgedeelte dat hout naar een kachel toevoert, werd te warm. Uiteindelijk kwam er alleen rook vrij en is er geen vuur ontstaan. De brandweer kwam ter plaatse en hield in de gaten of de temperatuur van de kachel terugliep. Nadat de temperatuur gezakt was, ging de brandweer huiswaarts.

Er zijn geen gewonden gevallen bij het incident. Het is niet duidelijk of er schade is ontstaan. De brandweer kwam met een watertankwagen en een blusvoertuig ter plaatse.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Meest gelezen

Grote brand legt schuur in de as in Velswijk

Redactie REGIO8 | 11 dec 2025 15:09

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Tim Rondeel | Hidde Vinkenvleugel | 15 dec 2025 18:28

Lees ook

Brouwerij zoekt per ongeluk verkochte bierflesjes gevuld met water

De Hummelose brouwerij De Witte Buizerd is op zoek naar vier verkochte flesjes die uit eigen brouwer...

Van verlichte auto tot varende kerstman: kerstsfeer neemt toe in de Achterhoek

De feestdagen staan voor de deur, wat ervoor zorgt dat de kerstsfeer in de Achterhoek steeds meer to...

Graafschap College bundelt krachten om techniekonderwijs te behouden

Het Graafschap College in Doetinchem, ROC Nijmegen en Rijn IJssel gaan intensief samenwerken om tech...

Bestuurder raakt gewond bij botsing met aanhanger in Rietmolen

Bij een botsing met een aanhanger in Rietmolen is dinsdagavond een bestuurder van een bus gewond ger...

Opvanglocaties komen er: Bronckhorst wijkt af van omgevingsplan

De gemeente Bronckhorst wijkt af van het omgevingsplan, voor de komst van twee asielopvangen in de g...

Montferland Halve Marathon met wereldtoppers aan de start

De kersverse Montferland Halve Marathon krijgt 18 januari ware wereldtoppers aan de start. Niemand m...