Ulft, Netherlands

Warme kachel oorzaak rook in Winterswijk

De brandweer in Winterswijk is woensdagavond gealarmeerd voor een brand bij een houtverwerkingsbedrijf. Er bleek alleen rook te zijn vrijgekomen.
Regio8 | 26 december 2019 14:48 | Aangepast op 26 december 2019 14:48
De rook ontstond rond 19.00 uur bij Wiggers Lijstprofielen aan de Venemansweg in Winterswijk. Een transportgedeelte dat hout naar een kachel toevoert, werd te warm. Uiteindelijk kwam er alleen rook vrij en is er geen vuur ontstaan. De brandweer kwam ter plaatse en hield in de gaten of de temperatuur van de kachel terugliep. Nadat de temperatuur gezakt was, ging de brandweer huiswaarts.

Er zijn geen gewonden gevallen bij het incident. Het is niet duidelijk of er schade is ontstaan. De brandweer kwam met een watertankwagen en een blusvoertuig ter plaatse.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Lees ook

Boumans geniet nog altijd na van Koningsdag: ‘Alleen maar blije mensen gezien’

Het is inmiddels alweer een week geleden, maar op zaterdag 26 april stond heel Doetinchem op zijn ko...

De Graafschap stelt plek in nacompetitie veilig met overwinning op Telstar

De Graafschap heeft zich vrijdagavond definitief geplaatst voor de play-offs. Daarmee maken de Doeti...

Meerdere wapens in beslag genomen bij grenscontrole bij Beek, Duitser aangehouden

Bij een grenscontrole op de A12 nabij Beek heeft de marechaussee woensdag meerdere wapens in beslagg...

Huntenpop haalt hardcoreheld en songfestivalinzending naar Ulft

De organisatie van Huntenpop heeft vrijdagmiddag nieuwe namen voor de 34e editie van het festival be...

Seuntjens betreurt einde van Brigata Tifosi: ‘Zelfs in Japan wisten ze van de Graafschap af’

Het nieuws dat de supportersgroep Brigata Tifosi (BT) stopt, is hard binnengekomen bij de spelers va...

Zomers weer zorgt voor bomvol zwembad tijdens openingsweek in Wehl

Met uitschieters richting de 27 graden was het de afgelopen dagen behoorlijk warm in de Achterhoek. ...