gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ware bloemenzee op plek van tragisch ongeval bij Westendorp

f9569e86020984900790256bd2b32b04.jpg

Op de plek waar zaterdagavond een zeventienjarig meisje is overleden in het buitengebied van Westendorp is een ware bloemenzee ontstaan. Woensdagochtend werd bekend dat ook een tweede minderjarige om het leven is gekomen, een zestienjarige jongen uit Aalten.

Redactie REGIO8 |
Passerende automobilisten en fietsers stappen veelvuldig op de rem bij de gedenkplek aan de Smoddedijk. Naast kaarsen en bloemen, zijn er ook verschillende foto’s opgehangen van het zeventienjarige meisje uit Doetinchem dat ter plekke om het leven kwam. Het ongeval zorgde voor een grote schok in de omgeving. Zo is er op het Graafschap College een condoleanceplek voor medeleerlingen van het meisje. Naast de twee minderjarigen die overleden, zaten er ook een twintigjarige en een zeventienjarige Varssevelder in het voertuig, zij liggen nog altijd in het ziekenhuis.

Over de toedracht van het tragische ongeval is nog altijd weinig bekend. De politie is terughoudend met het geven van meer informatie. Wel loopt het onderzoek nog steeds, zo wordt onder meer het voertuig onderzocht op mogelijke mankementen. “Die onderzoeken duren over het algemeen langere tijd en de resultaten zijn voor nabestaanden en het Openbaar Ministerie”, aldus een woordvoerder. “Laatstgenoemde kan beoordelen of er sprake is van eventuele verwijtbaarheid."

Foto: REGIO8

Lees ook

SuderwickDinxperlo.jpg

Duitse steden grijpen kans op 30 km-zones aan, Nederlandse frustratie

Aalten loopt voorop, Bocholt volgt. Als het gaat om de versnelde invoering van 30 km-zones, werken Nederlandse en Duitse buren nauw samen in de grensgemeente ‘Dinxperwick’ (Dinxperlo en Suderwick). Bocholt heeft de inrichting van het centrum van Dinxperlo gekopieerd voor Suderwick.

Afbeelding1.jpg

Familie Lurvink draagt bakkerij na ruim 40 jaar over: ‘Goed gevoel bij deze stap’

Na meer dan veertig jaar neemt de familie Lurvink afscheid van hun bakkerij in het centrum van Doetinchem. De zaak komt in handen van familiebedrijf Koenen. Hoewel het afscheid niet zonder emoties is, overheerst bij mede-eigenaar Bastiaan Lurvink een positief gevoel.

LiekeAchterhoek30.jpg

Kennismaken met de Achterhoek levert Lieke tienduizenden views op: ‘Ik wilde snel integreren’

Hoe leer je de regio kennen als je vanuit het westen naar de Achterhoek verhuist? De 25-jarige Lieke Pouwer uit Doetinchem maakt de serie ‘kennismaken met de Achterhoek’ en heeft tienduizenden kijkers op Instagram en TikTok. “Ik heb ook al vrienden en vriendinnen gemaakt door de video’s, superleuk!”

Jose van Egmond + gemeentehuis.jpg

Waarnemend burgemeester van Tiel verkenner in Montferland: zoektocht naar stabiliteit

José van Egmond gaat het als verkenner aan de slag in de gemeente Montferland tijdens de bestuursvorming. Momenteel is ze waarnemend burgemeester in Tiel. De verkenningsfase moet medio mei klaar zijn.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Grote methzaak met labs onder meer in Baak: 44 maanden cel geëist tegen Doesburger

Tegen een 50-jarige man uit Doesburg is door het Openbaar Ministerie een gevangenisstraf van 44 maanden geëist. De man wordt ervan verdacht deel uit te maken van een crimineel verband dat zich op grote schaal bezighield met de productie van crystal meth, onder andere in Baak.

c0a46431-2fd4-4d84-ab2c-1cd3bf2f74ba.jpg

Vier personen met de schrik vrij na eenzijdig ongeval bij Winterswijk

Vier personen zijn maandagavond met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval in het Winterswijkse buurtschap Corle. Alleen de bestuurder raakte lichtgewond.