Ulft, Nederland
Terug

Ware bloemenzee op plek van tragisch ongeval bij Westendorp

f9569e86020984900790256bd2b32b04.jpg

Op de plek waar zaterdagavond een zeventienjarig meisje is overleden in het buitengebied van Westendorp is een ware bloemenzee ontstaan. Woensdagochtend werd bekend dat ook een tweede minderjarige om het leven is gekomen, een zestienjarige jongen uit Aalten.

Redactie REGIO8 |
Passerende automobilisten en fietsers stappen veelvuldig op de rem bij de gedenkplek aan de Smoddedijk. Naast kaarsen en bloemen, zijn er ook verschillende foto’s opgehangen van het zeventienjarige meisje uit Doetinchem dat ter plekke om het leven kwam. Het ongeval zorgde voor een grote schok in de omgeving. Zo is er op het Graafschap College een condoleanceplek voor medeleerlingen van het meisje. Naast de twee minderjarigen die overleden, zaten er ook een twintigjarige en een zeventienjarige Varssevelder in het voertuig, zij liggen nog altijd in het ziekenhuis.

Over de toedracht van het tragische ongeval is nog altijd weinig bekend. De politie is terughoudend met het geven van meer informatie. Wel loopt het onderzoek nog steeds, zo wordt onder meer het voertuig onderzocht op mogelijke mankementen. “Die onderzoeken duren over het algemeen langere tijd en de resultaten zijn voor nabestaanden en het Openbaar Ministerie”, aldus een woordvoerder. “Laatstgenoemde kan beoordelen of er sprake is van eventuele verwijtbaarheid."

Foto: REGIO8

Lees ook

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.

Elten0.png

Ondernemers in Elten voelen gevolgen van grensmaatregelen, politiek kijkt naar Berlijn

Ondernemers in Elten merken dat hun omzet terugloopt door de verkeersmaatregelen bij de grens met Nederland waar eenrichtingsverkeer is ingesteld richting de grens.Tegelijkertijd richt de Duitse lokale politiek zich vooral op Berlijn, waardoor er weinig druk op de gemeente Montferland wordt uitgeoefend.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap op bezoek in Maastricht: kleine kans op periodewinst

De Graafschap reist vrijdag af naar het diepe zuiden. In Maastricht wacht een ontmoeting met MVV Maastricht. Bij winst op de huidige nummer zeventien van de Eerste Divisie maken de Doetinchemmers zelfs nog kans op de derdeperiodetitel, al lijkt de focus daar niet op te liggen.

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.

semvijverberg0.jpg

Advocaten moeder baby Sem willen nieuw onderzoek in hoger beroep

De advocaten van de moeder van baby Sem Vijverberg willen in hoger beroep nieuw forensisch en medisch onderzoek laten doen naar de dood van het pasgeboren jongetje, schrijft Omroep Gelderland. Dat bleek woensdag tijdens de eerste zitting bij het gerechtshof in Arnhem.

VanKeukentafelNaarKieslijst1.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Sjaak sr., Geerdy en Sjaak jr. Böhmer in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft het succes, daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze serie trappen we af met een bijzondere samenstelling: vader Sjaak sr. én moeder Geerdy staan samen met zoon Sjaak Böhmer jr. op de kieslijst voor Lokaal Belang Montferland.