gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ware bloemenzee op plek van tragisch ongeval bij Westendorp

f9569e86020984900790256bd2b32b04.jpg

Op de plek waar zaterdagavond een zeventienjarig meisje is overleden in het buitengebied van Westendorp is een ware bloemenzee ontstaan. Woensdagochtend werd bekend dat ook een tweede minderjarige om het leven is gekomen, een zestienjarige jongen uit Aalten.

Redactie REGIO8 |
Passerende automobilisten en fietsers stappen veelvuldig op de rem bij de gedenkplek aan de Smoddedijk. Naast kaarsen en bloemen, zijn er ook verschillende foto’s opgehangen van het zeventienjarige meisje uit Doetinchem dat ter plekke om het leven kwam. Het ongeval zorgde voor een grote schok in de omgeving. Zo is er op het Graafschap College een condoleanceplek voor medeleerlingen van het meisje. Naast de twee minderjarigen die overleden, zaten er ook een twintigjarige en een zeventienjarige Varssevelder in het voertuig, zij liggen nog altijd in het ziekenhuis.

Over de toedracht van het tragische ongeval is nog altijd weinig bekend. De politie is terughoudend met het geven van meer informatie. Wel loopt het onderzoek nog steeds, zo wordt onder meer het voertuig onderzocht op mogelijke mankementen. “Die onderzoeken duren over het algemeen langere tijd en de resultaten zijn voor nabestaanden en het Openbaar Ministerie”, aldus een woordvoerder. “Laatstgenoemde kan beoordelen of er sprake is van eventuele verwijtbaarheid."

Foto: REGIO8

Lees ook

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.

WhatsApp Image 2026-04-03 at 14.09.03.jpeg

Weerboer Gerrit voorspelt een paasweekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit Meddo voorspelt de weerboer wisselvallige dagen. Vanaf tweede paasdag wordt het weer beter.

Tuinbeurs20.png

Tuinbeurs Ulft na twee jaar weer op de agenda: ‘Zin om de schouders eronder te zetten’

Na twee jaar afwezigheid keert de tuinbeurs van Maurits Heebink terug op het DRU Industriepark. Reden van de afwezigheid was de overvolle agenda’s van de hoveniers. Heebink heeft het gevoel dat er weer ruimte is om deel te nemen aan de beurs.

kunstwandelroute30.jpg

Kunstwandelroute voor de tweede keer in ’s-Heerenberg: ‘Zelfs beter dan Hummelo’

Voor het tweede jaar strijkt de kunstwandelroute neer rond Kasteel Huis Bergh. Deze editie is een feestelijke voor de organisatie, ze doen het voor de 25e keer. Eerder vond het evenement plaats in Hummelo, maar door problemen met de landgoedeigenaar moesten ze uitwijken. Voor deze editie heeft de organisatie nog wel een cheque van de gemeente Bronckhorst meegekregen.

PAASVUUR.jpg

Traditie onder druk; toch nog tachtig paasvuren in de Achterhoek

Op verschillende plekken in de Achterhoek worden dit weekend traditiegetrouw paasvuren ontstoken. Deze traditie staat echter onder druk. Waar het noorden van de Achterhoek nog tientallen vuren kent, zijn in het zuiden sterke verminderingen of is zelfs het volledig verdwijnen van paasvuren te zien.

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.