Ulft, Netherlands

Waardevolle spullen gevonden

Regio8 | 5 oktober 2015 16:00 | Aangepast op 5 oktober 2015 16:00

De zoon van de bewoners heeft met behulp van een hoogwerker een trouwring in het puin gevonden. Ook de harde schijf van de computer is veiliggesteld. ‘’Die was vochtig en hebben ze in een bakje rijst gedaan. Tot hun vreugde konden ze nog foto’s terughalen’’ vertelt mevrouw Heijs over het werk van haar zonen. De bewoners wonen tijdelijk in ’s-Heerenberg maar moeten over twee weken de woning verlaten. ‘’We weten nog niet waar wij naar toe kunnen’’.

Meneer Heijs laat tevens weten bijzonder teleurgesteld te zijn in de eigenaar van de Turkse bakkerij, van wie de geëmotioneerde Heijs en zijn vrouw niets hebben vernomen na de brand op 14 september. ‘’Ik heb van hem nog niets gehoord, dat vind ik heel triest. Ze hebben het pand al 20 jaar van ons gehuurd. Dat hij dan door zo’n brand net doet alsof hij mij niet kent, dat doet mij zeer’’.

De politie sprak enkele dagen na de brand al uit dat het was aangestoken. Tot nu toe heeft de politie echter nog niemand aangehouden.

Lees ook

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...