Ulft, Netherlands

Waardevolle spullen gevonden

Regio8 | 5 oktober 2015 16:00 | Aangepast op 5 oktober 2015 16:00

De zoon van de bewoners heeft met behulp van een hoogwerker een trouwring in het puin gevonden. Ook de harde schijf van de computer is veiliggesteld. ‘’Die was vochtig en hebben ze in een bakje rijst gedaan. Tot hun vreugde konden ze nog foto’s terughalen’’ vertelt mevrouw Heijs over het werk van haar zonen. De bewoners wonen tijdelijk in ’s-Heerenberg maar moeten over twee weken de woning verlaten. ‘’We weten nog niet waar wij naar toe kunnen’’.

Meneer Heijs laat tevens weten bijzonder teleurgesteld te zijn in de eigenaar van de Turkse bakkerij, van wie de geëmotioneerde Heijs en zijn vrouw niets hebben vernomen na de brand op 14 september. ‘’Ik heb van hem nog niets gehoord, dat vind ik heel triest. Ze hebben het pand al 20 jaar van ons gehuurd. Dat hij dan door zo’n brand net doet alsof hij mij niet kent, dat doet mij zeer’’.

De politie sprak enkele dagen na de brand al uit dat het was aangestoken. Tot nu toe heeft de politie echter nog niemand aangehouden.

Lees ook

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

COMMENTAAR | Interpretatie van cursus komt burgemeester slecht uit, maar geen leugens

COMMENTAAR | Burgemeester Anne-Marie Fellinger van Montferland heeft veel ophef gemaakt over het woo...

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...

De Hoeksteen maakt plaats voor woningen in het hart van Gendringen

Het voormalige schoolgebouw van De Hoeksteen in Gendringen wordt binnenkort gesloopt om plaats te ma...