Ulft, Netherlands

Vrouw raakt gewond bij aanrijding Groenlo

Een Duitse automobiliste is vrijdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding nabij Groenlo. De bestuurster van de personenauto zag een vrachtwagen over het hoofd met een aanrijding tot gevolg.
Serena Speet | 7 mei 2021 16:09 | Aangepast op 7 mei 2021 16:09
Het ongeval vond vrijdagmiddag rond 15.00 uur plaats op de kruising van de Zwolseweg met de Europaweg nabij Groenlo. De automobiliste wilde vanaf de Zwolseweg de Europaweg oversteken en zag daarbij een van rechts komende vrachtwagen die van Groenlo in de richting van Lichtenvoorde reed over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg.

De Duitse vrouw is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis. De vrachtwagen is onder begeleiding van de politie verplaatst, de personenauto is afgesleept. Verkeer in beide richtingen ondervond geruime tijd hinder van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...

Griek Theodoridis gaat voor succes in de Achterhoek: ‘Alles is mogelijk dit seizoen’

Na Kostas Dedeletakis en Giannis Mystakidis is er nieuw Grieks bloed gearriveerd op De Vijverberg. D...

Geen frisdrank op Montferlandse scholen: kinderen tappen zelf water

Kinderen van vier basisscholen in de gemeente Montferland kunnen vanaf maandag zelf water tappen op ...

Weg direct achter Emmerichse Rijnbrug zes weken afgesloten

Een belangrijke route voor grensverkeer tussen de Achterhoek, Nijmegen en Noord-Limburg is vanaf van...

Man raakt gewond bij eenzijdig ongeval op Ruurloseweg bij Zelhem

Een man is maandagochtend gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Ruurloseweg bij Zelhem. De ...