Ulft, Netherlands

Vrouw gewond na botsing nabij Geesteren

Bij een ongeluk op de Nettelhorsterweg bij Geesteren is maandagochtend een vrouw gewond geraakt. Drie auto's kwamen hard met elkaar in aanraking.
Regio8 | 3 augustus 2020 10:52 | Aangepast op 3 augustus 2020 10:52
Het ongeluk vond plaats omstreeks 07.30 uur op de kruising van de N825 met de Wolverveldsweg. Een auto wilde afslaan, maar dat had een achterligger niet op tijd door. Deze knalde achterop de afslaande wagen. Die draaide door de klap om zijn as en werd daarna geraakt door een tegemoetkomende auto.

Een bestuurster is door ter plekke gekomen ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. De auto raakten zwaar beschadigd en zijn afgesleept. De weg werd tijdelijk in beide richting afgesloten, wat een lange file tot gevolg had.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Over en sluiten voor De Graafschap, Dordrecht eindstation in play-offs

Het seizoen voor De Graafschap zit er na zaterdagavond op, na een nederlaag in Dordrecht. De Doetinc...

Veiligheid en grootte locatie kernthema’s tijdens drukke azc-avond in Aalten: zorgen én applaus in de Zuiderkerk

De stoelen in de grote kerkzaal van de Zuiderkerk in Aalten waren donderdagavond vrijwel allemaal be...

Weerboer Gerrit voorspelt een warm weekend met mogelijk een spatje regen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Alles of niets voor De Graafschap tegen FC Dordrecht in eerste ronde play-offs

Het is zaterdagavond ‘do or die’ voor De Graafschap in de uitwedstrijd tegen FC Dordrecht. Na het do...

Mijlpaal van miljoen euro op de loer voor Swim to Fight Cancer: ‘Nu vol gas doorgaan’

Swim to Fight Cancer is in de Achterhoek een waar begrip op het gebied van geld inzamelen voor de st...

Politie voor raadsel: lege taxibus blokkeert afrit A18 bij Doetinchem

Een bijzondere situatie vrijdagochtend op de afrit van de snelweg A18 in Doetinchem ter hoogte van d...