Ulft, Netherlands

Vrouw gewond na botsing nabij Geesteren

Bij een ongeluk op de Nettelhorsterweg bij Geesteren is maandagochtend een vrouw gewond geraakt. Drie auto's kwamen hard met elkaar in aanraking.
Regio8 | 3 augustus 2020 10:52 | Aangepast op 3 augustus 2020 10:52
Het ongeluk vond plaats omstreeks 07.30 uur op de kruising van de N825 met de Wolverveldsweg. Een auto wilde afslaan, maar dat had een achterligger niet op tijd door. Deze knalde achterop de afslaande wagen. Die draaide door de klap om zijn as en werd daarna geraakt door een tegemoetkomende auto.

Een bestuurster is door ter plekke gekomen ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. De auto raakten zwaar beschadigd en zijn afgesleept. De weg werd tijdelijk in beide richting afgesloten, wat een lange file tot gevolg had.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...