Ulft, Netherlands

Vrouw (91) beroofd van pinpas in Zelhem

Regio8 | 12 juli 2017 08:59 | Aangepast op 12 juli 2017 08:59
De vrouw had geld gepind bij de Rabobank-automaat aan de Magnoliastraat, toen ze even later boodschappen ging doen bij de Jumbo. Tijdens het pinnen keek de vermoedelijke dader al mee over de schouder van de vrouw. In de supermarkt is ze vervolgens beroofd van haar bankpas.

De dader nam met de pas van de vrouw een flink bedrag op bij de pinautomaat aan de Magnoliastraat. Vervolgens kocht hij met dezelfde pas een printer bij een computerwinkel.

De politie is op zoek naar de dader, daarbij is ook een oproep gedaan bij het televisieprogramma Opsporing Verzocht. Dezelfde dader heeft vaker op deze wijze toegeslagen; in elk geval in 2013 en 2014 in Wehl, Zeddam en Doetinchem en in de Betuwe.

Foto: Opsporing Verzocht

Lees ook

Waterschap stelt onttrekkingsverbod voor oppervlaktewater in

Vanaf aanstaande woensdag 25 juni om 17.00 uur geldt in onder meer de Achterhoek een onttrekkingsver...

Provincie Gelderland zet proef eenrichtingsweg Laag-Keppel door

Het definitieve verkeersbesluit voor de proef met een eenrichtingsweg op de Wehlsedijk in Laag-Keppe...

Doorboren van gasleiding verstoort werkzaamheden aan Ambachtsweg in Zelhem

Bij werkzaamheden aan de Ambachtsweg in Zelhem is dinsdagmiddag een gaslekkage ontstaan. Tijdens de ...

Gelderland trekt waarschuwing voor zwemmersjeuk bij Stroombroek in

De provincie Gelderland heeft de waarschuwing voor zwemmersjeuk bij recreatieplas Stroombroek in Bra...

Brand zorgt voor flinke schade aan woning in Vorden

Bij een brand aan de Enkweg in Vorden is een woning flink beschadigd geraakt. De bewoners van het hu...

Achterhoek kampt met georganiseerde misdaad: roep om meer geld en mankracht

De georganiseerde misdaad houdt zich niet aan stadsgrenzen. En dus kampt ook de Achterhoek met zorgf...