Ulft, Netherlands

Vrouw (91) beroofd van pinpas in Zelhem

Regio8 | 12 juli 2017 08:59 | Aangepast op 12 juli 2017 08:59
De vrouw had geld gepind bij de Rabobank-automaat aan de Magnoliastraat, toen ze even later boodschappen ging doen bij de Jumbo. Tijdens het pinnen keek de vermoedelijke dader al mee over de schouder van de vrouw. In de supermarkt is ze vervolgens beroofd van haar bankpas.

De dader nam met de pas van de vrouw een flink bedrag op bij de pinautomaat aan de Magnoliastraat. Vervolgens kocht hij met dezelfde pas een printer bij een computerwinkel.

De politie is op zoek naar de dader, daarbij is ook een oproep gedaan bij het televisieprogramma Opsporing Verzocht. Dezelfde dader heeft vaker op deze wijze toegeslagen; in elk geval in 2013 en 2014 in Wehl, Zeddam en Doetinchem en in de Betuwe.

Foto: Opsporing Verzocht

Lees ook

Invaller Kwint redt De Graafschap: late overwinning in Oss

De Graafschap heeft zaterdag in de slotfase weten te winnen in Oss van TOP. De Doetinchemmers wisten...

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...

Geen witte, maar wel een koude kerst volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Christoffelbeeld teruggeplaatst in Gendringen: ‘Ik wist niet waar hij gebleven was’

Het beeld van Christoffel is weer terug in Gendringen. Jarenlang stond het beeld bij de Christoffels...