Ulft, Netherlands

Vrachtwagen gekanteld in sloot bij Neede

Een vrachtwagen met trailer is donderdagmiddag gekanteld en deels in een sloot terecht gekomen bij Neede. Het voertuig schoot in een bocht rechtdoor en eindigde naast de weg.
Regio8 | 2 oktober 2020 10:28 | Aangepast op 2 oktober 2020 10:28
Het voorval vond rond 16.00 uur plaats op de Diepenheimseweg. De vrachtwagen gleed door onbekende oorzaak in een bocht weg waardoor het rechtdoor schoot en op de zijkant tussen de sloot en het bouwland in belandde. Omdat de chauffeur tegemoetkomende auto's wist te ontwijken, ontstond er geen grote verkeershinder.

De vrachtwagenchauffeur en de passagiers zijn ongedeerd uit de wagen gekomen. Vervolgens is de vrachtwagen met behulp van een kraan rechtop gezet.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...

Werkzaamheden Julianaplein Doetinchem door winters weer uitgesteld

De werkzaamheden aan de kruising van de J.F. Kennedylaan en het Julianaplein in Doetinchem, die op 5...

Historisch tramstation Gorssel in handen van lokale stichting

Het historische tramstation in Gorssel heeft een nieuwe eigenaar. Het gebouw uit 1926 is overgedrage...

Deelnemers trotseren ijzige kou tijdens jubilieumeditie Survivalrun Beltrum

De oudste survivalrun van Nederland werd deze zondag voor de 35e keer in Beltrum gehouden. Ongetrain...

Van Koningsdag tot explosies: Doetinchem kende een bewogen jaar

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters op het afgelopen jaar. Voor bur...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...