Ulft, Netherlands

Volop sneeuwpret in de Achterhoek

In de Achterhoek is zondag op veel plekken in de regio tien tot twintig centimeter sneeuw gevallen. De weersomstandigheden leverde de nodige sneeuwpret op in de regio.
Ties Ruesink | 7 februari 2021 18:22 | Aangepast op 7 februari 2021 18:22
Waar de één een sneeuwengel maakte, ging de ander er op uit met een sleetje. De gevoelstemperatuur lag in verschillende plaatsen in de regio op min tien graden of lager. Op de meeste plekken in de regio was het rustig op de weg. Het KNMI riep namelijk zaterdag al code rood uit. Alle niet strikt noodzakelijke reizen werden daarmee afgeraden. Verschillende strooiwagens zijn al sinds zaterdagavond met man en macht bezig om de wegen sneeuwvrij te maken.

Ook de komende dagen blijft het nog vriezen in de Achterhoek. De kans op neerslag neemt aankomende week wel af. Het is nog de vraag hoelang de sneeuw precies blijft liggen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...