Ulft, Netherlands

Voetganger gewond na aanrijding met bestelbus in Doetinchemse woonwijk

Een voetganger is woensdagochtend gewond geraakt nadat hij werd aangereden door de bestuurster van een bestelbus in Doetinchem. De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 17 januari 2024 13:34 | Aangepast op 17 januari 2024 13:34
Het ongeval gebeurde rond 11.30 uur op het Onstein in de Doetinchemse wijk De Huet. De bestuurster van de bus reed een bocht door en zag de voetganger over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. De voetganger raakte gewond door de klap en is behandeld door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. De man is voor verdere controle meegenomen naar het ziekenhuis

De bestuurster van de bestelbus van een bezorgservice kwam met de schrik vrij. Enkele buurtbewoners hebben zich over het slachtoffer ontfermd tot de hulpdiensten ter plaatse waren.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Doetinchem|112Achterhoek|

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Wandelaars ondanks regen aan de start van negentiende Achterhoekse Wandeldagen

Al vroeg op de woensdagochtend maakten wandelaars uit heel het land zich op het Simonsplein klaar om...

Doetinchemse hockeyers kijken naar de toekomst met spiksplinternieuwe innovatief hockeyveld

De Doetinchemse hockeyclub DHC is de trotse eigenaar van een spiksplinternieuw dry hockeyveld. In sa...

Doetinchemse ouderen dansen mee op de Balkon Beweegdag

Woonzorgcentrum Waterrijk, Dichtershof en Wijkcentrum de Zonneboom in Doetinchem waren woensdag het ...

Een jaar zonder huurkosten dankzij winactie voor startende ondernemers in Doetinchem

Een onderneming beginnen en het eerste jaar geen cent betalen aan onder andere huurkosten, een start...

Vervuilde PFAS-grond uit Doetinchem gebruikt voor huizen: ‘Daar kun je acht tot tien woningen mee bouwen’

Van vieze PFAS-kleigrond uit Doetinchem naar schone bakstenen: een mogelijke oplossing voor het grot...