gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Voetbalvrienden organiseren Voetbaldagen

8538515c57bed621529c5d4bb10c656e.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zijn al heel lang goede vrienden en hebben hier altijd training gegeven", vertelt profvoetballer Ted van de Pavert over het ontstaan van de Oude IJsselstreek Voetbaldagen. "Uiteindelijk kwamen we tot het initiatief om de Voetbaldagen te organiseren." Op maandag 24 (Varsselder), woensdag 26 (Gendringen) en vrijdag 28 april (Ulft) worden de voetbalvelden in de gemeente omgetoverd tot een trainingsplek. "We zijn zelf al een aantal jaren trainer en het is een leuke uitdaging om te kijken of we dit op poten kunnen zetten", aldus Jorik te Kaat.

Onder leiding van een aantal gediplomeerde trainers hoopt het drietal een vijftigtal pupillen uit Oude IJsselstreek voetballes te geven. Daarnaast staan er activiteiten als bubbelbal en dartvoetbal op het programma. "Ze moeten wat leren, dus we zorgen voor goede begeleiding", vertelt voormalig GWVV-pupil Van de Pavert. "Maar het belangrijkste is dat de kinderen drie dagen plezier hebben met elkaar."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

Politie grootschalig in actie vanwege man op dak aan Terborgseweg in Doetinchem

De politie is dinsdagmiddag grootschalig uitgerukt naar een pand aan de Terborgseweg in Doetinchem. Daar zou een man op het dak hebben gestaan die volgens de politie een gevaar vormde voor zichzelf en zijn omgeving. Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.

GRABEKER10.jpg

Sfeer op De Vijverberg helpt De Graafschap O21 aan historische bekerzege

Voor het eerst in zestien jaar heeft De Graafschap Onder 21 de beker gewonnen. Op De Vijverberg draaide de ploeg een achterstand om en werd Willem II met 2-1 verslagen.

Theatherfestival0.jpg

Doetinchems Theaterfestival baalt van forse subsidieverlaging: 'Dat was wel schrikken'

Theaterfestival Buitengewoon in Doetinchem is volop in voorbereiding op het straattheaterfestival van 11 juli dit jaar. Maar met nog enkele maanden te gaan, heeft de organisatie een flinke tegenvaller te verwerken. De gemeente Doetinchem heeft de jaarlijkse subsidie met ruim zestig procent verlaagd: van 30.000 naar 12.500 euro. Het nieuws kwam voor de organisatie als een grote verrassing.

Burgemeester Christiaan Mangen_ 2026-04-28.jpg

Burgemeester Bocholt zoekt oranjegekte op in Dinxperlo

De nodige Nederlandse grensbewoners togen op Koningsdag naar het Duitse Bocholt. Terwijl het in Nederlandse steden en plaatsen druk en luid was, zochten zij juist vertier op de terrassen net over de grens. Daar genoten ze van hun vrije dag in rustige sferen.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.