gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Voetbalvrienden organiseren Voetbaldagen

8538515c57bed621529c5d4bb10c656e.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zijn al heel lang goede vrienden en hebben hier altijd training gegeven", vertelt profvoetballer Ted van de Pavert over het ontstaan van de Oude IJsselstreek Voetbaldagen. "Uiteindelijk kwamen we tot het initiatief om de Voetbaldagen te organiseren." Op maandag 24 (Varsselder), woensdag 26 (Gendringen) en vrijdag 28 april (Ulft) worden de voetbalvelden in de gemeente omgetoverd tot een trainingsplek. "We zijn zelf al een aantal jaren trainer en het is een leuke uitdaging om te kijken of we dit op poten kunnen zetten", aldus Jorik te Kaat.

Onder leiding van een aantal gediplomeerde trainers hoopt het drietal een vijftigtal pupillen uit Oude IJsselstreek voetballes te geven. Daarnaast staan er activiteiten als bubbelbal en dartvoetbal op het programma. "Ze moeten wat leren, dus we zorgen voor goede begeleiding", vertelt voormalig GWVV-pupil Van de Pavert. "Maar het belangrijkste is dat de kinderen drie dagen plezier hebben met elkaar."

Foto: REGIO8

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.