Ulft, Netherlands

Voertuigen botsen op elkaar in Doetinchem

Een auto en een busje zijn woensdagmiddag op elkaar gebotst in Doetinchem. Een van de bestuurders is na de aanrijding meegegaan naar het ziekenhuis.
Regio8 | 8 juli 2020 16:50 | Aangepast op 8 juli 2020 16:50
De kop-staartaanrijding vond rond 14.45 uur plaats op de Varkensweide. Over de aanleiding is niks bekend, wel is duidelijk dat de auto achterop botste bij het busje. Zowel de politie als een ambulance kwam vervolgens ter plaatse om eerste hulp te verlenen.

Een van de betrokken is uiteindelijk meegenomen naar het ziekenhuis voor controle. De ontstane schade aan de betrokken voertuigen was verwaarloosbaar.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Livestream laat mensen thuis meekijken bij Ulftse Avondvierdaagse

Wandelaars kunnen zich opmaken voor de Ulftse Avondvierdaagse die woensdag van start gaat. Sinds een...

‘Prutje Peter’, een cultheld met authentiek dialect binnen Vios Beltrum

COLUMN / De spelers lopen van het veld af, evenals de scheidsrechter. In de bestuurskamer van Vios B...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...