Ulft, Netherlands

Vijf arrestaties na incidenten in Berkelland

De politie in Berkelland heeft vrijdagnacht vijf personen aangehouden bij twee incidenten. De verdachten zitten vast in het arrestantencomplex en moeten wachten op de afdoening van justitie.
Regio8 | 30 mei 2020 10:42 | Aangepast op 30 mei 2020 10:42
De politie kreeg rond 00.30 uur een melding van een ongeluk op de kruising van de Borculoseweg met de Haarloseweg in Neede. Een auto raakte daar van de weg af en liep ernstige schade op. De bestuurder nam vervolgens de benen en verliet de plek van het ongeluk. Toen de politie bij de ten naam gestelde van het voertuig verhaal ging halen, werd zij 'ernstig bedreigd'. De politie heeft toen drie personen ter plekke aangehouden.

De politie moest ook ter plaatse komen in het centrum van Ruurlo waar jongeren overlast veroorzaakten. Twee jongeren werden daar door de politie op hun gedrag aangesproken, maar bleven vervolgens doorgaan. De politie heeft daarom twee personen aangehouden voor belediging en voor ambtsbelemmering en het niet voldoen aan een bevel. Andere aanwezige jongeren verlieten na enig aandringen van de politie zelf het centrum.

Getuigenoproep
De politie is op zoek naar getuigen die het ongeluk op de kruising van de Borculoseweg met de Haarloseweg in Neede hebben gezien of vlak daarna ter plaatse waren. Personen die iets gezien hebben worden verzocht om zich te melden bij de politie.

Foto: REGIO8

Lees ook

Persoon zwaargewond na val uit hotelraam in Zeddam

Bij een hotel aan de ’s-Heerenbergestraat in Zeddam is een persoon zwaargewond geraakt na een val ui...

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...