Ulft, Netherlands

Verplaatsing vrijmarkt naar V&D moeilijk

Regio8 | 26 april 2016 09:25 | Aangepast op 26 april 2016 09:25
‘’We vonden het al zo zonde dat al die kinderen woensdag buiten moeten zitten in de regen’’, vertelt bedenker Frans Lochtenbergh aan Optimaal FM. ‘’Mijn vrouw zag het weerbericht en zei: ze moeten de vrijmarkt naar het oude V&D-pand verhuizen.’’ Lochtenbergh plaatste het idee vervolgens op Facebook en kreeg bijval van tientallen Doetinchemmers.

“Ik vind het een heel sympathiek idee”, aldus vastgoedmakelaar Van Vliet namens pandbeheerder Nyenburgstaete. “Maar ik weet niet of het gaat lukken. Daar hebben we meer voorbereidingstijd voor nodig.” De plannen vielen een beetje koud op het dak van de vastgoedmakelaar. “Als we dit twee weken geleden hadden bedacht, hadden we er tijd voor gehad om het voor te bereiden. Nu steken de elektriciteitskabels wel uit de vloer. Tussen droom en daad zitten een hoop praktische bezwaren.”

UPDATE 17.15 uur:
Er is definitief een streep gezet door de verplaatsing van de vrijmarkt, dat heeft de teleurgestelde gemeente Doetinchem laten weten: ''Zowel de eigenaar, het centrummanagement, als de gemeente vinden het jammer dat het niet gelukt is, omdat het in de gegeven omstandigheden een mooie oplossing zou zijn geweest. De wens weegt echter niet op tegen het vergrote veiligheidsrisico.''

Foto: Google Maps

Lees ook

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Járenlang gesteggel, kantelen speelveld lijkt dé oplossing voor dé splijtzwam in Ruurlo

Is het kantelen van een speelveld dé oplossing voor dé splijtzwam in de Ruurlose samenleving? Het vo...

Helder en Daadkracht samen de Montferlandse gemeenteraadsverkiezingen in

De fractie Daadkracht van Joost Gerritsen sluit zich bij de komende gemeenteraadsverkiezingen aan bi...

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...