Ulft, Netherlands

Vernielingen aan Nederlandse auto's in Kleef

Onbekenden hebben zaterdagnacht in Kleef zeven voertuigen met een Nederlands kenteken beschadigd. De politie is een zoektocht gestart om de daders te achterhalen.
Regio8 | 25 mei 2021 17:06 | Aangepast op 25 mei 2021 17:06
De verdachten sloegen in de nacht van zaterdag op zondag toe aan de Friedrich-Ebert-Ring in Kleef. Bij twee van de geparkeerde auto's zijn ruiten ingeslagen. Bij de andere vijf wagens zijn de banden door de onbekende daders lek gestoken. Alle voertuigen die zijn beschadigd behoren aan een bedrijf.

De Duitse politie kan geen duidelijkheid geven over een motief. Ook is niet duidelijk of de actie specifiek gericht was tegen het bedrijf of de Nederlandse kentekens. De politie roept getuigen op om zich te melden.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroepen Antenne Niederrhein en RN7.

Foto: REGIO8

Lees ook

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Vuurwerkhandelaren zien dat de vuurwerkverkoop dit jaar uitzonderlijk vroeg op gang komt. Het dreige...

Inwoners Almen en Gorssel kunnen zwemmen in nieuw bad

De inwoners van Almen en Gorssel kunnen zwemmen in de vernieuwde baden, respectievelijk de Berkel en...

Kristallnacht herdacht in Bocholt: oproep tot menselijkheid en waarschuwing tegen haat

Bocholt stond dit weekend stil bij de verwoesting van de plaatselijke synagoge tijdens de Kristallna...

Berkelland onderzoekt mogelijkheid voorrangsregeling voor jonge woningzoekenden

De woningnood in ook Berkelland is hoog. Met name jongeren staan járenlang op de wachtlijst voor een...

Tweehonderd nieuwe woningen in Hengelo stap dichterbij

De gemeente Bronckhorst heeft ingestemd met de eerste plannen voor de nieuwe woonwijk Hiddinks Weide...

GroenLinks stelt vragen over alcoholgebruik onder jongeren in Berkelland

Tijdens het vragenkwartier van de gemeenteraadsvergadering op dinsdag heeft Andra Weg, fractievoorzi...