Ulft, Netherlands

Verbeek keert terug naar FC Den Bosch

Danny Verbeek verlaat De Graafschap om terug te keren bij zijn oude club FC Den Bosch. De geboren Bosschenaar had in Doetinchem nog een doorlopend contract tot de zomer van 2023.
Jasper Hazelaar | 3 juni 2022 13:04 | Aangepast op 3 juni 2022 13:04
"Hij gaf onlangs bij me aan dat hij graag terug zou keren bij Den Bosch en wij zijn er mede daarom van overtuigd dat dat deze oplossing voor zowel Danny als voor De Graafschap het beste is", laat technisch manager Peter Bijvelds van De Graafschap weten. Hij wijst op het blessureleed waar Verbeek mee kampte, waardoor hij dit seizoen geen vaste basisplaats wist te bemachtigen: "Daarnaast is er de afgelopen seizoenen niet uitgekomen wat wij en Danny ervan verwacht hadden."

De Graafschap pikte Verbeek in de zomer van 2020 op bij FC Den Bosch, waar hij een van de sterspelers was. In totaal speelde de aanvallende middenvelder 51 wedstrijden voor de Doetinchemmers. “Ik heb ervan genoten om op De Vijverberg te spelen", aldus Verbeek, die ook nog uitkwam voor Standard Luik, NAC Breda en FC Utrecht. "Ik wens alle Superboeren heel veel succes en we gaan elkaar snel weer tegenkomen."

Foto: De Graafschap media

Lees ook

De Graafschap raakt Hillen kwijt aan eredivisionist NAC Breda

De Graafschap ziet Rio Hillen vertrekken naar eredivisionist NAC. In Breda tekent de Nederlander me...

De Graafschap begint competitie met Limburgs drieluik en bezoek aan Arnhem

De Graafschap begint het nieuwe seizoen in de eerste divisie op vrijdag 8 augustus met een thuisweds...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

De Graafschap haalt verdediger Jason Meerstadt binnen

De Graafschap voegt de 23-jarige Jason Meerstadt toe aan de selectie voor komend seizoen. De central...

De Graafschap houdt 21-jarige jeugdspeler Eijken bij de club met tweejarig profcontract

De Graafschap heeft de 21-jarige Denzel Eijken weten vast te leggen. Hij komt momenteel uit voor de ...

Van HC’03 naar De Graafschap: Mart de Kruif in beeld als voorzitter

Het ziet er naar uit dat voormalig commandant der Landstrijdkrachten Mart de Kruif de nieuwe voorzit...