Ulft, Netherlands

Veel schade bij ongeval op kruising Doetinchemseweg in Didam

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een verkeersongeval op de kruising van de Doetinchemseweg en de Domela Nieuwenhuisstraat in Didam zijn dinsdagochtend een auto en een busje met elkaar in botsing gekomen. De exacte oorzaak moet nog worden onderzocht.
Redactie REGIO8 | 27 mei 2025 12:05 | Aangepast op 27 mei 2025 12:05
Het ongeval gebeurde rond 09.00 uur. Volgens de politie is de mogelijke oorzaak een voorrangsfout. Vervolgens botsten de auto en het busje hard op elkaar. Beide voertuigen raakten hierbij flink beschadigd, niemand raakte gewond.

De betrokkenen zijn ter plaatse nagekeken door ambulancepersoneel, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De weg die bezaaid lag met brokstukken is later schoongemaakt. De voertuigen zijn door een bergingsbedrijf afgesleept.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Meest gelezen

De Bankzitters en Duitse popzangeres Nena zetten Huntenpop Ulft op z’n kop

Nick Hermsen | Caitlin Sturris | 23 aug 2025 18:47

Lees ook

Kleine brand met veel rookontwikkeling in woning Doetinchem

Een woning aan de Slingelaan in Doetinchem is donderdagavond ontruimd vanwege een klein brandje waar...

Fietsster gewond bij aanrijding op Ettenseweg in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en een fietsster op de Ettenseweg in Doetinchem, is donderdagmidd...

Auto slaat over de kop op Stapeldijk in Ruurlo

Bij een ongeval op de Stapeldijk in Ruurlo is zondagavond een auto over de kop geslagen en op zijn d...

Brand bij boerderij in Halle door wind aangewakkerd

Op de Bielemansdijk bij een boerderij in Halle is zondagmiddag brand ontstaan. De eigenaar was bezig...

93-jarige fietser overleden na ongeval in Zeddam

Een 93-jarige man uit Zeddam, die op 26 juli gewond raakte bij een verkeersongeval op de N335 nabij ...

Drie personen gewond bij ernstig eenzijdig ongeval in Meddo

Bij een eenzijdig ongeval op de Groenloseweg in Meddo, nabij Winterswijk, zijn in de nacht van zater...