Ulft, Netherlands

Unieke kans voor F1-fans, conceptwagen van Audi staat in Doetinchem

Foto: REGIO8
Veel bekijks bij de vernieuwde campus van autobedrijf Huiskes-Kokkeler in Doetinchem, ter ere van deze verbouwing staat er namelijk een hele bijzondere Audi in de showroom van het desbetreffende merk. De concept Formule 1-wagen waar het team van Audi vanaf 2026 hun debuut in de koningsklasse mee gaat maken.
Remco Geurts | Bart Sollman | 30 mei 2024 14:15 | Aangepast op 30 mei 2024 14:15
“Ik ben zelf een gigantische Formule 1-fan, het is dan ook echt gaaf dat zo’n auto gewoon op je werk staat”, zegt verkoper Roel Huizinga. De conceptwagen is niet vaak in de Achterhoek dan wel Nederland te bewonderen. “Er komen veel jongens die langsfietsen even binnen kijken naar de auto. Ze maken er bijvoorbeeld TikToks van.” In Doetinchem willen ze niet zeggen hoe ze het voor elkaar hebben gekregen. “Hij is nog maar kort te zien, en daarna gaat hij weer naar een geheime locatie. Het is gewoon heel bijzonder dat hij hier staat”, aldus de verkoper.

Huizinga schat in dat de auto die nu in de Achterhoekse showroom staat hoge ogen gaat gooien in de Formule 1: “Audi is een gevestigde naam in de racewereld. Nico Hülkenberg, een gevestigde naam in de Formule 1, heeft al getekend en er gaan geruchten dat Carlos Sainz ook tekent. Ik ben heel benieuwd.” Huizinga is ook erg te spreken over het uiterlijk van de auto. “De kleurencombinaties spreken erg aan. Als je er zo naast staat zie je echt wat een bijzonder ontwerp zo’n wagen heeft.”

Niet alleen F1 wagen
De Formule 1 fans hebben nog maar kort de kans om de wagen in levende lijven te aanschouwen. Zaterdag is de laatste dag dat de auto in Doetinchem staat. Huizinga: “Dan vieren we ons echte feestje, maar het is zeker niet alleen de Formule 1-auto. Er zijn ook verschillende bijzondere RS-modellen (Audi, red.) en andere mooie wagens te zien.”

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...