Ulft, Netherlands

Unieke Achterhoekse Spelen starten in Aalten

In navolging van de Special Olympics worden eind juni in Aalten de eerste Achterhoekse Unieke Spelen georganiseerd. Het evenement moet eens per twee jaar worden georganiseerd door een van de gemeenten in de regio.
Regio8 | 18 april 2019 10:22 | Aangepast op 18 april 2019 10:22
“Het doel van de Achterhoekse Unieke Spelen is om sporters met een verstandelijke of lichamelijke beperking, van jong tot oud, kennis te laten maken met het gevarieerde sport- en beweegaanbod in de Achterhoek”, zo laat de organisatie van het evenement weten. De eerste editie vindt in het weekend van 22 en 23 juni plaats in Aalten.

Op de zaterdag staan de sporten bocce, voetbal, beachvolleybal, atletiek en wielrennen centraal. De dag daarna vindt de Triathlon Aalten plaats, waarbij deelnemers aan de Achterhoekse Unieke Spelen mee kunnen doen aan de Unieke Recreatieve Triathlon.

Foto: REGIO8 (archief, Special Olympics)

Meest gelezen

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Zo kijkt Doetinchem terug op Koningsdag 2025

Het jaar 2025 was voor de gemeente Doetinchem een uiterst bijzonder jaar. Toen in de zomer van 2024 ...

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Bij een brand in Terborg is zaterdagochtend een woning verloren gegaan. Een bewoner is ter controle ...

Explosieven aangetroffen in Lichtenvoorde, vijftig woningen ontruimd

Midden in een woonwijk in Lichtenvoorde zijn vrijdag aan het eind van de middag explosieven gevonden...

Keupers Kerst | Kijk hier de compilatie

Hans Keuper is in de aanloop naar Kerstmis door de Achterhoek getrokken om bij verschillende generat...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht koude dagen voor oud en nieuw

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Eerste marathon op natuurijs tweede kerstdag in Winterswijk

De eerste marathon op natuurijs van dit seizoen is deze vrijdag op de baan van de Winterswijkse IJsv...