gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ulftse Bouwman tevreden over wielrenzomer

74ea3b0b89b334a89c8370d74b0a59e9.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik ben wel in Polen geblesseerd geraakt, daardoor kon ik elf dagen niet fietsen. Dat is wel mijn eerste blessure in lange tijd, dus dat was een beetje balen. Daardoor liep de voorbereiding op de Vuelta ook niet zoals ik het had gepland”, aldus Bouwman. Ondanks zijn blessure aan het zitvlak kon hij starten in de ronde van Spanje, ter ondersteuning van de kopmannen in zijn team.

Aankomend weekend staat zijn laatste koers voor 2016 op het programma, de ronde van Lombardije in Italië. “Het is een zware wedstrijd van 240 kilometer. Robert Gesink en Wilco Kelderman zijn de kopmannen. Die moet ik proberen zo lang mogelijk te ondersteunen. Ik hoop dat dat tot in de finale kan zijn, tot de laatste veertig kilometer. Zodat de jongens een mooie uitslag rijden.” Naar zijn eigen resultaat kijkt hij nog niet. “Nog niet zozeer dit jaar. Als ik ze echt goed kan ondersteunen heb ik een goede koers gereden. Dan heb ik denk ik het maximale eruit gehaald, wat ik op dat moment kan”, zegt de Ulftse topsporter.

Toch is Bouwman nog niet helemaal fit. “Conditioneel wel, maar mentaal is het wel moeilijk om me op te laden voor een lange en zware trainingen, zo aan het einde van het seizoen. Dus ik ben denk ik best wel blij als zaterdag erop zit en ik kan gaan rusten.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een mooie groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.