Ulft, Netherlands

Uitslaande woningbrand boven winkelpand in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van maandag op dinsdag een uitslaande brand ontstaan in een woning op de eerste verdieping. Niemand is gewond geraakt, het pand moet als verloren worden beschouwd.
Redactie REGIO8 | 28 maart 2023 09:28 | Aangepast op 28 maart 2023 09:28
De brandweer werd rond 00.45 uur gealarmeerd voor de brand aan de Weurden. Ter plaatse bleek dat de bewoner de woning al had verlaten. De brandweer schaalde op naar grote brand om het vuur te bestrijden, wat betekent dat meerdere brandweerkorpsen ter plaatse kwamen. Uiteindelijk kon niet worden voorkomen dat de bovenverdieping volledig is uitgebrand.

Zowel het plafond als de dakpannen werden verwijderd om te kijken of er nog brandhaarden zaten. De woning moet als verloren worden beschouwd. Stichting Salvage is ter plaatse gekomen voor verdere afwikkeling met de bewoner. Wat de oorzaak is geweest van de brand, is niet bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

1 Mei in de grensstreek: terrassen vol, activisme afwezig

Op Beursplein 5 in Amsterdam blijft de beurs vandaag gesloten. Niet vanwege activistische motieven o...

De Storm kan tien jaar vooruit met 5,8 miljoen voor noodzakelijke renovatieklus

Alleen een gepensioneerde elektricien kan het luchtbehandelingssysteem van het theater nog repareren...

Bengevoord verlaat Winterswijk en Euregio voor dijkgraafschap in Brabant en samenwerking met België

Hij pakt Koningsdag in Doetinchem nog mee en kan zijn burgemeesterschap van de gemeente Winterswijk ...

‘Hemelpost’ en een bakje koffie op begraafplaats Winterswijk

Vanaf vrijdag kunnen mensen in Winterswijk brieven symbolisch opsturen naar overleden naasten. Deze ...

Politie Winterswijk ontdekt per toeval brand bij achterburen

De politie heeft donderdagavond per toeval een schoorsteenbrand bij een woning in Winterswijk ontdek...

TeamUp in azc Winterswijk zoekt helpende handen: 'Zonder vrijwilligers kunnen we weinig'

Om kinderen van alle leeftijden te kunnen voorzien van sport en spel moeten er meer vrijwilligers zi...