Ulft, Netherlands

Twee inbraken in één nacht in Montferland

In Montferland hebben inbrekers in de nacht van zaterdag op zondag toegeslagen. In zowel 's-Heerenberg als Didam vond een woninginbraak plaats.
Ties Ruesink | 3 januari 2021 09:52 | Aangepast op 3 januari 2021 09:52
Volgens de politie vond de inbraak in 's-Heerenberg aan de Dahliastraat rond 01:10 uur plaats. Twee inbrekers zijn betrapt en weggevlucht. Niet veel later werden er geluiden van een brommer of motor in de buurt van de Dahliastraat gehoord. Dit zou volgens de politie mogelijk iets met de inbraak te maken kunnen hebben. In een woning aan de Eg in Didam was het tussen 01.00 uur en 01.25 uur raak. Ook hier werd de inbreker betrapt, maar wist hij te ontkomen. Het zou gaan om een brede man die een trui met capuchon droeg.

Of er bij beide inbraken buit is gemaakt, is niet bekend. De politie laat weten opzoek te zijn naar getuigen. Ook wordt opgeroepen om eventuele camerabeelden te delen. Het is onduidelijk of de twee incidenten iets met elkaar te maken hebben.

Foto: REGIO8

Lees ook

Vierde competitiezege op rij voor De Graafschap

De Graafschap heeft voor de vierde keer op rij gewonnen. Deze keer versloeg de ploeg van Marinus Dij...

Mogelijke verlaging Duitse 'vliegtax' kan Nederlanders lokken

Voor Nederlanders kan het aantrekkelijker worden om vanaf Duitse luchthavens te vliegen, nu de Duits...

Kans op natte sneeuw in de Achterhoek volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Europese docenten werken in Achterhoek aan samenwerking: 'Voor de studenten een goede zaak'

Bij het Civon in Ulft zijn donderdag en vrijdag meer dan honderd docenten uit heel Europa samen voor...

Montferland grijpt in bij IKC: ‘Dit moest stoppen, anders liep het uit de hand’

De bouw van het Integraal Kindcentrum in ’s-Heerenberg krijgt een harde reset. De gemeenteraad van M...

Bestuurder botst op boom door gladheid in Megchelen

Een bestuurder is vrijdagochtend door gladheid met zijn auto tegen een boom geknald nabij Megchelen....