Ulft, Netherlands

Twee Doetinchemmers aangehouden in verband met mogelijke schietpartij

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Twee mannen van 34 en 36 jaar uit Doetinchem zijn vrijdagavond 7 juni aangehouden bij een pand aan de Voltastraat, wegens een mogelijke schietpartij. Het is nog onduidelijk wat er precies gebeurt is.
Redactie REGIO8 | 8 juni 2024 17:35 | Aangepast op 8 juni 2024 17:35
"We kregen een melding dat iemand op een bootje mogelijk beschoten zou zijn," aldus de politiewoordvoerder. De politie stuurde zeven wagens naar een pand aan de Voltastraat, waar ze de twee mannen aantroffen met visspullen. De mannen werden in verband met de mogelijke schietpartij aangehouden. Beide Doetinchemmers kregen een grote zak om hun handen en werden afgevoerd in een politieauto.

Hun exacte rol is nog onduidelijk. Ook is nog niet bevestigd of er daadwerkelijk geschoten is. Vanwege het lopende onderzoek kon de politie vrijdagavond geen verdere details geven.

Meest gelezen

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

Redactie REGIO8 | 29 dec 2025 11:37

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Vrachtwagenbrand snel geblust in Lichtenvoorde

Een brand in een geparkeerde vrachtwagen in Lichtenvoorde is vrijdagochtend snel geblust. De oorzaak...

Terugblik | Dit was het jubileumjaar van Normaal

Voor liefhebbers van Achterhoekse dialectmuziek was 2025 een bijzonder jaar. De dialectrockband Norm...

Burgemeester Van Domburg: 'Raadsleden durfden en konden hun werk niet meer doen'

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters. Voor Patrick van Domburg was d...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een winters begin van 2026

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...