Ulft, Netherlands

Twee Achterhoekse garages strijden om prijs

Regio8 | 21 juni 2017 11:40 | Aangepast op 21 juni 2017 11:40

“Dat is ontzettend bijzonder”, zegt Niek Vredegoor van Geert Stevering. “Als je kijkt dat er uit een klein gebied als de Achterhoek twee komen, dan is dat heel knap.” De verkiezing is een initiatief van BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven. Voor Garage Fredriks uit Doetinchem betekent de nominatie veel. “Het geeft ons de onderstreping, dat we dus best wel ver zijn gekomen", aldus Frency Driessen van de Doetinchemse garage.

Maar dat er twee Achterhoekse bedrijven meedingen om de prijs, is volgens de twee garages niet gek. “Techniek zit hier van oudsher in de genen. Het moet in je zitten”, aldus Vredegoor. “We hebben veel jongens die al passie hebben voor het sleutelen”, aldus Driessen. “Het is aanpakken en daar houden ze wel van hier in de Achterhoek.”

Finale
Of één van de bedrijven uit deze regio ook daadwerkelijk ‘Autobedrijf van het Jaar’ is, wordt bekend gemaakt op 3 oktober tijdens het BOVAG Jaarcongres. “Dan zijn we ontzettend trots. Ik hoop dat het gebeurt”, zegt Vredegoor. “We zullen er alles aan doen.” Voor die tijd worden de garages nog even aan de tand gevoeld. Mysteryshoppers komen langs met een kwaal aan hun auto of laten een offerte maken voor een nieuw voertuig.

Foto: REGIO8

Lees ook

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Cultureel cadeau voor iedereen: Midzomer Mondriaan laat Winterswijk stralen

Terwijl de slagwerkers de avondlucht boven de Markt in beweging zetten, klinkt op deze vrijdagavond ...

Auto belandt op zijn kant na eenzijdig ongeval in De Heurne

Bij een eenzijdig ongeval op de Varsseveldseweg in De Heurne is een auto met daarin twee inzittenden...