Ulft, Netherlands

Treinverkeer ligt stil na aanrijding bij Wehl

Het treinverkeer tussen Doetinchem en Wehl is vrijdagmiddag ontregeld door een aanrijding met een persoon. Het slachtoffer is overgebracht naar het ziekenhuis.
Regio8 | 6 december 2019 15:17 | Aangepast op 6 december 2019 15:17
De aanrijding vond rond 14.30 uur plaats bij de bewaakte spoorwegovergang op de Notenstraat. Over de exacte toedracht is weinig bekend. Een traumahelikopter kwam ter plaatse, maar het slachtoffer is uiteindelijk per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

Het treinverkeer tussen Doetinchem en Wehl ligt naar verwachting tot 18.00 uur stil. Vervoer Arriva laat weten in de tussentijd bussen in te zetten.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

20-jarige Doetinchemmer start petitie om azc Doetinchem tegen te houden

Al enkele dagen circuleert op sociale media een petitie tegen de komst van een asielopvang aan de Te...

Twee personen gewond na eenzijdig ongeval Beltrum

Bij een eenzijdig ongeval nabij Beltrum zijn dinsdagmiddag twee personen gewond geraakt. De N319 tus...

Politie zoekt getuigen voor groot conflict bij station Doetinchem

De politie zoekt getuigen van een massaal conflict bij station Doetinchem, tussen een groep van onge...

Terborg Toernooi stopt definitief: ‘Met pijn in het hart’

Er komt geen nieuwe editie van het Terborg Toernooi. De organisatie van het jeugdvoetbaltoernooi hee...

Kapot spoor in Emmerich zorgt nog steeds voor problemen bij reizigers

Reizigers die vanuit Zevenaar met de trein naar Duitsland willen reizen, hebben een groot probleem. ...

De Graafschap trekt 3-2 over de streep tegen Almere City

De Graafschap heeft met 3-2 gewonnen van Almere City. Na een ruststand van 3-1 werd het uiteindelijk...