Ulft, Netherlands

Toiletunit valt van aanhanger op A18 bij Doetinchem

Foto: REGIO8
Een toiletunit is woensdagochtend van een aanhanger gevallen op de A18. De vangrail, aanhanger en auto zijn flink beschadigd. In beide richtingen zijn rijbanen afgesloten.
Redactie REGIO8 | 9 april 2025 11:26 | Aangepast op 9 april 2025 11:26
Een automobilist reed vanuit Varsseveld in de richting van Didam. De bestuurder gaf aan dat de aanhanger op een gegeven moment begon te slingeren. Tussen afslag Doetinchem/Oost en Doetinchem ging het mis. De aanhanger schaarde en belandde bovenop de vangrail.

In beide rijrichtingen is één rijstrook afgesloten. De vangrail moet worden hersteld. De unit, aanhanger en auto moeten worden afgesleept. Vermoedelijk neemt dit nog enkele uren in beslag.

Lees ook

’s-Heerenberse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Cultureel cadeau voor iedereen: Midzomer Mondriaan laat Winterswijk stralen

Terwijl de slagwerkers de avondlucht boven de Markt in beweging zetten, klinkt op deze vrijdagavond ...

Auto belandt op zijn kant na eenzijdig ongeval in De Heurne

Bij een eenzijdig ongeval op de Varsseveldseweg in De Heurne is een auto met daarin twee inzittenden...

Persoon zwaargewond na val uit hotelraam in Zeddam

Bij een hotel aan de ’s-Heerenbergseweg in Zeddam is een persoon zwaargewond geraakt na een val uit ...