Ulft, Netherlands

Tienduizend mondkapjes voor voedselbank

De voedselbank Oost-Achterhoek ontving afgelopen vrijdag tienduizend mondkapjes. De mondkapjes werden geschonken door de FC Twente fanclub Hardcore Eibergen.
Regio8 | 18 oktober 2020 12:49 | Aangepast op 18 oktober 2020 12:49
“Voor onze groep zijn solidariteit vanuit noaberschap, gerechtigheid en verantwoordelijkheid een groot goed”, zegt de woordvoerder van de fanclub, die anoniem wil blijven, op de Facebookpagina van voedselbank Achterhoek-Oost. “We moeten klaar staan voor elkaar.” De mondkapjes werden afgeleverd bij het distributiecentrum van de voedselbank in Lichtenvoorde. “Een prachtig gebaar”, laat de voedselbank weten op Facebook. “Wij zijn er erg blij mee en zullen de spullen de komende tijd via de voedselpakketten aan onze klanten verstrekken.”

De fanclub kreeg steun van een andere FC Twente fan, Jordy Geerdink van Optima Pharma Nederland, een grote Europese importeur van medische beschermingsmiddelen voor ziekenhuizen en overheden in Ootmarsum. Naast de mondkapjes ontving de voedselbank ook medische handschoenen.
Foto: Voedselbank Oost-Achterhoek

Meest gelezen

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

Redactie REGIO8 | 29 dec 2025 11:37

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Lochemse katholieke kerk haalt Brummens kerkorgel terug naar de parochie

In Nederland sluiten veel kerken of krijgen ze een andere functie, in tegenstelling tot de Sint-Jose...

Oliebollen voor het goede doel in Heelweg: "Mensen zijn vrij in wat ze geven"

Met de jaarwisseling voor de deur worden er door het hele land oliebollen gebakken, ook in Heelweg. ...

REGIO8 - Jaaroverzicht 2025 #4

In dit jaaroverzicht kijken we terug op de momenten die 2025 in de Achterhoek hebben gekenmerkt. Van...

Persoon geslagen met stalen buis in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag is in Doetinchem een persoon geslagen met een stalen buis. Het sl...

College Oude IJsselstreek ziet niets in losloopveld voor honden

Het lijkt erop dat de komst van een hondenlosloopveld in de gemeente Oude IJsselstreek nog ver weg i...

Woningen ontruimd in Wehl vanwege gaslucht

Elf woningen aan de Prins Bernhardstraat in Wehl zijn maandagmiddag ontruimd na het ruiken van gaslu...