Ulft, Netherlands

Terborg Toernooi presenteert deelnemers

Het Terborg Toernooi presenteerde woensdagavond de deelnemende teams aan de jubileumeditie van het jaarlijkse jeugdtoernooi. In tegenstelling tot voorgaande jaren werd er niet geloot, maar werden de teams van onder andere De Graafschap en Vitesse na een presentatie van toparbiter Bas Nijhuis ingedeeld in de verschillende groepen.
Regio8 | 28 maart 2019 16:04 | Aangepast op 28 maart 2019 16:04

"Omdat wij vijf ploegen hebben die afgelopen jaar ook op ons toernooi speelden en het risico te groot was dat drie van deze ploegen bij elkaar in de poule geloot zouden worden", aldus Rob Gudden van de organisatie. "Daarom hebben we ervoor gekozen om niet te loten, maar de groepsindeling bekend te maken." Tim Bakens, trainer van De Graafschap-O19, gaf aan dat het eigenlijk niet uitmaakt in welke groep zijn team terecht zou komen. "Het is altijd zwaar. Ik denk dat het mooie tegenstanders zijn", aldus Bakens over Palemeiras, FC Midjylland en Liverpool, de opponenten van De Graafschap.

Gudden denkt dat de Braziliaanse ploegen weer hoge ogen zullen gaan gooien tijdens de veertigste editie van het toernooi. "Het zou me verbazen als een van de Braziliaanse ploegen niet de finale haalt", aldus Gudden. "Die jongens vliegen niet voor niks ruim 10.000 kilometer hier naar toe. De afgelopen negen jaar hebben we steeds een Braziliaanse winnaar gehad."

Foto: REGIO8

Lees ook

Persoon komt om het leven na botsing tussen auto en trein

Bij een aanrijding tussen een trein en een auto is zondagmiddag een automobilist om het leven gekome...

Zelhemse snowboardster Peperkamp zet beste prestatie ooit op WK neer

Snowboardster Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft dit weekend de beste prestatie ooit op een WK neerg...

MVV houdt De Graafschap op 0-0

De Graafschap heeft verzuimd om goede zaken te doen in de bovenste regionen van de Keuken Kampioen D...

ORANJEKOORTS | Oranjes maken kennis met Achterhoekse kaas en vogelschieten #3

De Oranjekoorts stijgt in de Achterhoek! Ter voorbereiding op Koningsdag in Doetinchem komt REGIO8 m...

Shelley ontmoet bij AVOG’s Crashmuseum de vinders van haar jarenlange vermiste oom

Tachtig jaar na de bevrijding worden nog steeds geallieerden vermist. Bij AVOG’s Crashmuseum in Liev...

De Graafschap kan grote stap zetten richting play-offs op uitverkochte Vijverberg

De Graafschap kan zaterdagavond op een uitverkochte Vijverberg een grote stap zetten richting het ve...