Ulft, Netherlands

Strijdbaar De Graafschap toch hard onderuit

Regio8 | 20 september 2016 23:36 | Aangepast op 20 september 2016 23:36

De Graafschap toonde vanaf het begin van de wedstrijd lef en durfde Heerenveen onder druk te zetten. Na een kwartier spelen stopte doelman Filip Bednarek een strafschop van Heerenveen-spits Reza. De Graafschap kreeg in de eerste helft de grootste kansen. Alexander Bannink trof de lat en Sven Nieuwpoort kopte een gigantische kans net voorlangs.

In de tweede helft beloonde De Graafschap zichzelf, een alerte Elvio van Overbeek schoot een voorzet van Andrew Driver twintig minuten voor tijd tegen de touwen: 0-1. De Graafschap leek te gaan stunten tegen Heerenveen, maar drie minuten voor tijd bracht invaller Henk Veerman de thuisploeg op 1-1. In de verlenging groeide Veerman uit tot held van de Friezen. De invaller bracht Heerenveen al snel op 2-1 voorsprong en treffers van Arber Zeneli, Younes Namli en Stijn Schaars brachten de eindstand op 5-1.

Door deze nederlaag tegen eredivisionist Heerenveen is De Graafschap uitgeschakeld in de beker. Vrijdag gaan de Superboeren op bezoek bij NAC Breda in de Jupiler League.

Lees ook

Gretig De Graafschap klaar voor seizoensopener in eigen huis

Op een zonovergoten sportpark De Bezelhorst heeft De Graafschap donderdag de laatste training in aan...

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...

Doetinchemse binnenstad zoekt verbinder voor de lange termijn

Sinds september vorig jaar is Binnenstadbedrijf Doetinchem opnieuw op zoek naar een nieuwe centrumma...

Nieuwe datum voor invaren Nettelhorsterbrug in Lochem

De provincie Gelderland heeft een nieuwe datum voor het invaren van de Nettelhorsterbrug in Lochem b...

Fietsster gewond bij aanrijding op Ettenseweg in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en een fietsster op de Ettenseweg in Doetinchem, is donderdagmidd...

Scooterrijder gewond na aanrijding met brommerrijder in Gaanderen

Bij een aanrijding tussen een scooterrijder en een brommerrijder in Gaanderen is woensdagavond een p...