Ulft, Netherlands

Vreman zet krabbel en blijft hoofdtrainer van De Graafschap

Foto: De Graafschap media
Jan Vreman is ook volgend seizoen hoofdtrainer van De Graafschap, dat heeft de club dinsdagavond tijdens een supportersavond bekendgemaakt. De verlenging met één jaar hing al enige tijd in de lucht, nu zijn de laatste plooien gladgestreken.
Jasper Hazelaar | 7 mei 2024 20:35 | Aangepast op 7 mei 2024 20:35
"Ik ben uiteraard blij met het verlengen van Jan Vreman", reageert technisch directeur Peter Bijvelds op de clubwebsite. "Een logisch gevolg na het vroegtijdig behalen van de doelstelling. We vertrouwen erop dat de staf onder leiding van Jan verdere progressie gaat boeken." Vreman is sinds de zomer van 2023 opnieuw hoofdtrainer van De Graafschap, een rol die hij daarvoor twee keer eerder invulde. Op dit moment staan de Doetinchemmers zesde. De doelstelling voor dit seizoen, een nacompetitieplek, is daarmee behaald.

Als speler en trainer is de Gendringenaar al meer dan veertig jaar verbonden aan De Graafschap. In 2014 werd hij voor het eerst hoofdtrainer, als opvolger van Jimmy Calderwood. Hij promoveerde het seizoen daarop als nummer zes via de play-offs naar de eredivisie. In 2022 kwam Vreman opnieuw voor de groep te staan toen Reinier Robbemond werd ontslagen. Afgelopen zomer was hij de opvolger van Adrie Poldervaart. Tussendoor was Vreman, die als clubicoon een 'contract voor het leven heeft', actief in de jeugd.

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

De Graafschap mist steun in uitvak tegen Jong AZ door opgelegde straf

De Graafschap reist aanstaande maandag zonder de steun van eigen publiek naar Wijdewormer voor de ui...

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

De Graafschap knokt voor zege maar blijft steken op gelijkspel in Doetinchem

De Graafschap heeft met 1-1 gelijk gespeeld tegen Willem II; een ploeg die aan het begin van het sei...

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Na teleurstellende seizoenstart hoopt De Graafschap op ommekeer tegen Willem II

De Graafschap kent een uiterst pijnlijke seizoenstart: voor de derde keer op rij werd er verloren. V...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...