gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verdediger Van Riel tekent voor twee jaar bij FC Utrecht

956c0dabf070cafee2665ec81c1238a7.jpg

Jesper van Riel maakt de overstap van De Graafschap naar FC Utrecht. De negentienjarige verdediger maakte dit jaar zijn debuut in het betaald voetbal en kwam in totaal tot drie duels voor de Doetinchemmers.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
In de Domstad sluit hij in eerste instantie aan bij de beloftenploeg, die net als De Graafschap uitkomt in de eerste divisie. Van Riel tekent een contract voor twee jaar bij FC Utrecht, in de verbintenis is een optie opgenomen voor een extra contractjaar. Bij De Graafschap doorliep de linksback een groot deel van jeugdopleiding. Dit seizoen maakte hij seizoen debuut, als invaller in de met 0-1 gewonnen uitwedstrijd tegen FC Eindhoven.

Bij FC Utrecht wordt met tevredenheid gereageerd op het vastleggen van de negentienjarige verdediger. “Jesper is een linksback die beschikt over een goed linkerbeen en in zijn spel veel drang naar voren laat zien”, aldus oud-voetballer Tim Gilissen, nu technisch manager bij FC Utrecht. “Wij denken dat hij bij ons een volgende stap in zijn ontwikkeling kan maken.”

Lees ook

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.

41dc253c-fb11-3586-a129-dcfa5645cd1d.jpg

Orion Stars wint eerste wedstrijd in finaleserie na vijf sets

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste wedstrijd in de best-of-five-serie om de landstitel gewonnen van Lycurgus. In de Saza Topsporthal moest er een vijfde set gespeeld worden om tot een winnaar te komen.

Tanken10.png

Goedkoper tanken in Duitsland vanaf morgen, maar er is een addertje onder het gras

Goedkoper tanken in Duitsland lijkt vanaf morgen binnen handbereik voor veel Achterhoekers: Duitsland verlaagt tijdelijk de accijns op benzine en diesel. Vooral inwoners van grensplaatsen als Doetinchem en Winterswijk kunnen daarvan profiteren. Toch merken automobilisten dat voordeel waarschijnlijk niet meteen: bij sommige tankstations kan het enkele dagen duren voordat de prijsverlaging zichtbaar wordt.

WhatsApp Image 2026-04-30 at 00.15.454.jpg

Auto uitgebrand in Gaanderen, andere auto beschadigd

Een auto is woensdagavond volledig uitgebrand in Gaanderen. De brandweer kon de auto niet meer redden. Er raakte niemand gewond.