Ulft, Netherlands

Titelhouder bij terugkeer Terborg Toernooi

De Braziliaanse titelhouder Palmeiras, De Graafschap en FC Midtjylland uit Denemarken doen deze lente mee aan het Terborg Toernooi. Na drie jaar vindt er in mei weer een editie van het voetbaltoernooi voor Onder 19-teams plaats.
Jasper Hazelaar | 18 maart 2022 15:35 | Aangepast op 18 maart 2022 15:35
Vanwege de coronacrisis vond er sinds 2019 geen Terborg Toernooi meer plaats. Nu staat de organisatie in de startblokken om het voetbaltoernooi op vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 mei te organiseren op Sportpark de Paasberg. Naast de genoemde ploegen worden er nog vijf deelnemers bekend gemaakt. Dit gebeurt tijdens het sportcafe rondom de loting voor het Terborg Toernooi op woensdag 30 maart.

De laatste twee edities van het Terborg Toernooi, in 2018 en 2019, werden gewonnen door Palmeiras. In de laatste finale waren ze met 1-0 te sterk voor FC Midtjylland.

Foto: REGIO8

Lees ook

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijv...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Teruggekeerde Mahi lichtpuntje bij harde nederlaag De Graafschap

De Graafschap heeft maandagavond op bezoek bij VVV-Venlo een fikse tik te verwerken gekregen. In De ...

Warmerdam klaar voor play-offs en laatste maanden als Superboer

De Graafschap heeft zaterdagavond een eenvoudige overwinning geboekt op Jong Ajax. Al na vijf minute...

De Graafschap eenvoudig langs Jong Ajax na flitsende openingsfase

De Graafschap heeft vanavond een eenvoudige overwinning geboekt op Jong Ajax. Op een uitverkochte Vi...

Toch geen speciaal Koningsdagshirt voor De Graafschap

De Graafschap speelt zaterdagavond op de Vijverberg tóch gewoon in het blauw-wit tegen Jong Ajax. Wo...