gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ralf Seuntjens blijft nog een jaar bij De Graafschap

e1b9ec745b9fac005953316d61ae08f5

De Graafschap en aanvaller Ralf Seuntjens verlengen de samenwerking met één jaar. De 35-jarige aanvaller keerde afgelopen winter terug in Doetinchem

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik heb het goed naar mijn zin bij De Graafschap en ben gebrand om er komend seizoen een geweldig jaar van te maken”, laat Seuntjens weten. Ook bij De Graafschap zijn ze blij dat de 'Seun of God' ook volgend jaar in de Achterhoek blijft. “Het was een wens van iedereen binnen de club om Ralf voor onze club te behouden”, geeft technisch directeur Peter Bijvelds aan. “Zowel als mens, maar ook als speler is hij een absolute toegevoegde waarde gebleken. We blijven ook doorzoeken naar extra concurrentie voor Ralf, maar zijn enorm blij met deze eenjarige verlenging.”


Afgelopen winter kwam de spits naar Doetinchem nadat hij twee jaar onder contract stond bij Imabari FC in Japan. Seuntjens wist sinds zijn terugkeer vijf keer te scoren voor de Doetinchemmers. De geboren Bredanaar speelde eerder tussen 2019 en 2021 ook al twee jaar voor de Superboeren.

Seuntjens liet na de uitschakeling in de play-offs weten graag in Doetinchem te blijven.

Lees ook

wegwekzaamheden1

Herinrichting Zeddam-Zuid kan door, rechter veegt kritiek op aanbesteding van tafel

De wegen in Zeddam-Zuid kunnen eindelijk opnieuw ingericht worden. Het project, waarvan de eerste bijeenkomst al in november 2023 was, liep vertraging op vanwege een rechtszaak. Een aannemer was het niet eens met de aanbesteding en probeerde via de rechter zijn gelijk te halen. Die ging er niet in mee, alles is volgens het boekje gegaan.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde dicht: ‘Hopen dat vertrouwen in de binnenvaart blijft’

Het sluizencomplex bij Eefde is sinds zaterdagmiddag gesloten. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal. Schippers lagen zaterdag in de rij voor de sluis.

Polizei10

Nederlander (35) dood aangetroffen in hotel in het Duitse Rees

Een 35-jarige Nederlander is zondagmiddag dood aangetroffen in een hotelkamer in Rees, vlak over de grens bij Gendringen. De Duitse politie houdt rekening met moord en doet uitgebreid onderzoek.

AutocrossLochem010

Stofwolken en spektakel: vernieuwde autocrossbaan in Lochem valt in de smaak

Honderden coureurs van het NK Autocross zorgden afgelopen zaterdag voor stofwolken in de weilanden van Lochem. Onder het toeziend oog van duizenden toeschouwers werd op het vernieuwde circuit volop gestreden. Tot vreugde van de organisatie omschrijft iedereen elkaar toch als familie.

GRAKIF-DGMEDIA

De Graafschap wint oefenduel van Grieken in Nieuw-Dijk

De Graafschap heeft zaterdagmiddag een oefenwedstrijd gewonnen van het Griekse Kifisia. Op het veld van Sprinkhanen in Nieuw-Dijk werd met 4-2 gewonnen.

Stadstheater Bocholt

Stoelen van het Bocholt-theater zijn nog steeds zoek

De circa 650 gestoffeerde stoelen uit het stadstheater van Bocholt zijn nog steeds zoek. Het openbaar ministerie van Hildesheim, dat de zaak onderzoekt, heeft weinig hoop dat de stoelen ooit nog teruggevonden zullen worden. Volgens de Hildesheimer Allgemeine Zeitung is er een spoor gevonden in Sarstedt in Nedersaksen. Dit was blijkbaar de laatst bekende verblijfplaats van de beschuldigde zakenman.