Ulft, Nederland
Terug

Orion treft 'fanatiek' Panathinaikos in eigen Topsporthal

dadc9d3a1b38511ebe2d98ab2628a667.jpg

De volleyballers van Active Living Orion spelen woensdagavond een kraker in de kwartfinale van de Europese Challenge Cup. Het Griekse Panathinaikos, dat onder meer bekend staat om de fanatieke supportersschare, komt naar de Topsporthal in Doetinchem.

Redactie REGIO8 |
“Dit zijn de kersen op de taart van een seizoen”, zegt aanvoerder Stijn Held in aanloop naar de wedstrijd. Orion rekende in eerdere rondes af met VC Stroossen uit Luxemburg en het Azerbeidzjaanse Murov Baku. De Doetinchemmers hebben zichzelf als doel gesteld om dit jaar de finale te halen. Hoe goed Panathinaikos is? “Ze zijn wel de kampioen van vorig jaar in Griekenland, dat is niet dé Europese top, maar het is wel een serieuze competitie. Ik denk dat ze op papier net een stukje beter zijn, maar we zijn zeker niet kansloos. Als we ons niveau halen, kan het een hele mooie wedstrijd worden.”

Held hoopt op een kolkende Topsporthal rond het duel met Panathinaikos: “Ik heb geruchten gehoord dat er wat groepen uit Griekenland meekomen. Het is ook een voetbalclub en daar zitten serieuze supporters bij die zich ook bij krakers van het volleybal melden om het stadion te verbouwen. Een groot gedeelte van de kaarten is verkocht, maar er is nog wat te koop. Dus kom morgen naar de Topsporthal voor een schitterend potje volleybal.”

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

`BRANDWEER.jpeg

Make-upspiegel veroorzaakt bijna 'nachtmerrie' in Borculo

Vrijdag 31 januari ontving de Brandweer Borculo een bericht van een ‘geëmotioneerde’ inwoner van haar verzorgingsgebied. Bij thuiskomst had ze een brandlucht geroken en na onderzoek ontdekte ze dat de bank brandplekken had.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Rust nog altijd niet terug in de Krokusstraat in 's-Heerenberg

Na een aanhouding op zondag en grootschalig onderzoek op maandag waarbij bewoners hun huis moesten verlaten is de rust nog niet wedergekeerd in de Krokusstraat in ‘s-Heerenberg. De politie zet het onderzoek vandaag voort in de straat en zegt dat het de verwachting is dat het vandaag ter plaatse wordt afgerond, maar kan nieuwe ontruimingen niet uitsluiten.

Nolan&NilsGraafschap.jpg

De Graafschap huurt versterking voor spitsenpositie en rechtsback

De Graafschap heeft twee nieuwe spelers weten te strikken. De 20-jarige aanvaller Nils Eggens komt op huurbasis over van FC Groningen en heeft getekend tot het einde van het seizoen. De 21-jarige verdediger Nolan Martens komt ook op huurbasis over van Excelsior Rotterdam en tekent ook tot het einde van het seizoen.

Wijnand1.jpeg

Auto brandt uit op parkeerplaats McDonald's in Doetinchem

Een geparkeerde auto heeft maandagavond vlam gevat op de parkeerplaats bij de McDonald’s in Doetinchem. Bij de brand is niemand gewond geraakt, wel is het voertuig zwaar beschadigd geraakt.

Raad doetinchem

Achterhoekse lokale partijen luiden noodklok over ontbreken subsidie

Meerdere Achterhoekse partijen hebben zich aangesloten bij meer dan 80 andere lokale partijen, die een brief hebben gestuurd aan de Tweede Kamer. Aanleiding is een belangrijke subsidie die al geruime tijd op hen wacht, maar nog altijd niet is uitgekeerd. De brief is verstuurd op initiatief van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

TinieenLau0.png

Bewoners Krokusstraat 's-Heerenberg nog in onzekerheid na vondst explosieve stoffen

Negen bewoners van de Krokusstraat in ’s-Heerenberg wachten nog in spanning tot ze weer terug mogen naar hun woning. Ze zijn geëvacueerd in verband met de vondst van een explosieve stof en vuurwapens in een woning in de straat zondagmiddag. De 49-jarige bewoner is aangehouden en zit nog vast. De EOD doet onderzoek.