Ulft, Netherlands

Ogubai ziet af van nieuwe functie en vertrekt bij De Graafschap

Foto: REGIO8 (archief)
Voormalig algemeen directeur Michael Ogubai keert niet meer terug bij De Graafschap. Dit maakte de Raad van Commissarissen (RvC) van de club woensdagmiddag bekend. Ogubai was sinds juni 2023 verbonden aan de Doetinchemse voetbalclub als algemeen directeur, daarvoor was hij werkzaam als manager maatschappelijk verantwoord ondernemen.
Tim Rondeel | 15 januari 2025 14:26 | Aangepast op 15 januari 2025 14:26
‘De afgelopen periode was uitdagend voor onze organisatie. Toch hebben we in een goed gesprek kunnen reflecteren op deze uitdagingen, wat heeft geleid tot eensgezindheid over de toekomst en de koers van De Graafschap,’ aldus de verklaring op de website van de club. ‘De Raad van Commissarissen wenst Michael veel succes in zijn toekomstige professionele leven en kijkt ernaar uit om samen met Marco Bogers en het team De Graafschap verder te ontwikkelen.’

Aanvankelijk zou Ogubai manager algemene zaken worden in het managementteam dat onder leiding staat van zijn opvolger Marco Bogers. Op de dag dat Bogers werd gepresenteerd als nieuwe algemeen directeur, meldde Ogubai zich echter ziek, zo meldde De Gelderlander.

'Kans om verder te bouwen'
De RvC benadrukt dat het vertrek van Ogubai een mogelijkheid biedt om de organisatie verder te versterken. ‘Deze stap biedt De Graafschap de kans om verder te bouwen op de fundamenten die zijn gelegd om de organisatie naar verdere hoogten te leiden en de ambities te verwezenlijken,’ aldus de RvC.

Lees ook

De Graafschap beloont aanvaller Boersma met profcontract tot 2027

Aanvaller Bouke Boersma heeft zijn eerste profcontract getekend bij De Graafschap. De 20-jarige spit...

De Graafschap wint weer in de slotfase

De Graafschap heeft in de blessuretijd met 1-2 gewonnen van FC Den Bosch. Het was invaller Tim Braem...

Blamage De Graafschap in beker: amateurs GVVV met 4-2 te sterk

Het bekeravontuur van De Graafschap is dinsdagavond al in de eerste ronde gestrand in Veenendaal. Op...

De Graafschap buigt achterstand om in spectaculaire wedstrijd

De Graafschap heeft vrijdagavond op de eigen Vijverberg veerkracht getoond. De Doetinchemmers wisten...

De Jong vervangt geschorste El Kadiri bij De Graafschap: ‘Fedde is een logische keuze’

Middenvelder Fedde de Jong begint zaterdagmiddag tegen TOP Oss in de basis bij De Graafschap in plaa...

De Graafschap wacht serieuze graadmeter in Leeuwarden: 'Verwacht dat Cambuur gaat stormen'

De Graafschap treft morgen in het sfeervolle Kooi Stadion in Leeuwarden met de huidige nummer twee v...