gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

MVV houdt De Graafschap op 0-0

1b7c1013ce3e70f844bd8d82aa353365.jpg

De Graafschap heeft verzuimd om goede zaken te doen in de bovenste regionen van de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg had 3 punten in kunnen lopen op de directe concurrenten, maar door een doelpuntloos gelijkspel tegen laagvlieger MVV bleef het slechts bij 1 punt.

Martijn Berkenfeldt |  | Aangepast op
Marinus Dijkhuizen gunde Wanya Marcal in deze wedstrijd een basisplaats, ten koste van Arjen van der Heide. De rechtsbuiten kon echter zijn goede spel van vorige week niet herhalen. Ook de rest van het team slaagde er niet in om door de stugge tactiek van de Limburgers heen te breken. Ondanks dat De Graafschap het meeste balbezit had, waren de kansen op 1 hand te tellen. Vrije trappen en corners waren er wel in veelvoud voor De Superboeren. Maar geen van die dode-spelmomenten leverde echt gevaar op.

Ook de wisselspelers die Marinus Dijkhuizen in de loop van de tweede helft inbracht, konden het verschil niet maken. Op 1 uitzondering na: Youssef El Jebli. Hij verving 10 minuten voor tijd topscorer Tristan van Gilst. Met zijn creativiteit wist Youssef El Jebli wel twee keer gevaar te stichten. In de 91ste minuut stuitte hij op Romain Matthys en 1 minuut later schoot hij over het doel van die Limburgse keeper.

Bij winst had De Graafschap FC Dordrecht ingehaald en was de ploeg gelijk gekomen met Cambuur Leeuwarden. Nu blijven de Achterhoekers steken op de 6e plaats. Aankomende vrijdag wacht de zware uitwedstrijd tegen Cambuur Leeuwarden.

Lees meer over:

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).