Ulft, Netherlands

Middenvelder Fedde de Jong komt transfervrij naar De Graafschap

Foto: De Graafschap Media
De Graafschap heeft dinsdag de 22-jarige Fedde de Jong gepresenteerd. De transfervrije middenvelder tekent een contract voor één seizoen in Doetinchem met een optie voor een tweede jaar.
Tim Rondeel | 2 september 2025 18:31 | Aangepast op 2 september 2025 18:31
“Fedde is een technisch zeer vaardige middenvelder”, zo laat technisch manager Berry Powel weten. “Daarnaast is hij comfortabel aan de bal en kan op die manier ons van aanvallende impulsen voorzien. We zijn blij dat we hem aan ons hebben weten te binden.” De middenvelder speelde de afgelopen seizoen voor competitiegenoot Cambuur Leeuwarden.

Het contract van De Jong in Friesland werd maandag ontbonden. Sinds het voorjaar van 2025 kwam hij niet meer in actie voor de Friezen en werd hij ook uit de selectie gezet door voormalig De Graafschap trainer Henk de Jong. De 22-jarige middenvelder kwam in de zomer van 2023 over van AZ en speelde uiteindelijk 67 keer voor Cambuur, daarin was hij acht keer trefzeker.

Lees ook

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Keuzestress op middenveld De Graafschap richting duel met FC Eindhoven

De Graafschap ontvangt zondag in eigen huis de huidige nummer zestien van de eerste divisie: FC Eind...

De Graafschap verliest van koploper ADO Den Haag

De Graafschap is er niet in geslaagd om koploper ADO Den Haag te verslaan. In het Werktalent Stadion...