Ulft, Netherlands

Lelieveld stapt over naar RKC Waalwijk

Julian Lelieveld verruilt De Graafschap deze zomer voor eredivisionist RKC Waalwijk. De 24-jarige rechtsback liep in Doetinchem uit zijn contract en tekent in Noord-Brabant voor drie seizoenen.
Jasper Hazelaar | 3 juni 2022 12:05 | Aangepast op 3 juni 2022 12:05
"Er was veel interesse in hem, dus we zijn blij dat hij voor RKC Waalwijk kiest", meldt algemeen directeur Frank van Mosseveld van RKC over de overstap. "Julian past ideaal in het RKC-profiel zoals wij dat voor ons zien. Met zijn komst voegen we namelijk een talentvolle rechtsbenige verdediger met veel potentie toe aan onze selectie, die ook ook al over de nodige ervaring beschikt."

Lelieveld stapte in de zomer van 2020 van Vitesse over naar De Graafschap. In Doetinchem groeide de rechtsback uit een vaste basiskracht, die ook aanvallend een meerwaarde was. De Graafschap hoopte hem nog tot een langer verblijf op De Vijverberg te verleiden. Voor zijn tijd in Doetinchem kwam Lelieveld uit voor Vitesse en Go Ahead Eagles.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

Redactie REGIO8 | 29 dec 2025 11:37

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Invaller Kwint redt De Graafschap: late overwinning in Oss

De Graafschap heeft zaterdag in de slotfase weten te winnen in Oss van TOP. De Doetinchemmers wisten...

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Superboeren op jacht naar eerste periodetitel sinds 2021: Roda laatste horde

De Graafschap kan vrijdagavond voor het eerst sinds maart 2021 een prijs pakken. Bij winst op Roda J...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...