Ulft, Nederland
Terug

Hendriks keert terug bij De Graafschap

c01721a6dc8f745d913ece49aed7cbf3.jpg

Sam Hendriks wordt door De Graafschap de rest van het seizoen gehuurd van Cambuur Leeuwarden met een optie voor een extra jaar. Daarmee keert de aanvaller uit Doetinchem terug bij de club waar hij zijn debuut in het betaald voetbal maakte.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Wij hebben gekeken wat beschikbaar en ook haalbaar was”, laat manager voetbalzaken Peter Hofstede weten over de huur van de aanvaller. “Sam heeft in de eerste divisie altijd zijn goals gemaakt. Inmiddels heeft hij ruim tweehonderd wedstrijden betaald voetbal in de benen en wist hij het net zo’n 75 keer te vinden. Deze cijfers mag hij nu bij ons uitbouwen.” Hendriks speelde na zijn debuut in het shirt van De Graafschap in 2013 voor Ajax, Go Ahead Eagles, het Belgische OH Leuven en Cambuur Leeuwarden.

Het afgelopen half jaar had Hendriks geen basisplek bij het Cambuur van trainer Henk de Jong. Hij kwam, inclusief de bekerduels, zeven keer in actie voor de eredivisionist. Hij kwam in die wedstrijden tot één doelpunt. De Doetinchemmer moet bij De Graafschap voor meer doelpunten zorgen.

Foto: REGIO8

Lees ook

3d871405-c0a8-35b3-a18b-34685f52e76a.jpg

Motie van treurnis haalt het niet na ophef over 1000 euro-regeling in Lochem

De komst van een asielzoekerscentrum (azc) in Lochem houdt de gemoederen al maanden bezig. Tijdens een interpellatiedebat op maandagavond kwam de spanning tot een hoogtepunt. Aanleiding was het besluit van het college van burgemeester en wethouders om omwonenden een subsidie van maximaal 1000 euro te bieden voor zogenoemde 'preventieve beveiligingsmaatregelen' op eigen terrein. Het voorstel leidde tot landelijke media-aandacht en felle kritiek vanuit de oppositie.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

LIVE | Verkiezingsdebat REGIO8 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek in debat bij REGIO8, andere gemeenten volgen

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek bijt dinsdag het spits af bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen op het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-02 at 20.01.05 (1).jpeg

Gemeente houdt sportschool op bedrijventerrein Ulft tegen: ‘Plek nodig voor industrie’

De gemeente Oude IJsselstreek wil niet dat er een sportschool komt in een bedrijfspand aan de Anton Tijdinklaan 3 in Ulft. Een ondernemer had plannen om een deel van het pand om te bouwen tot een vestiging van Anytime Fitness, maar het college werkt daar niet aan mee.

Jan Baggen winnaar beste boek Erfgoedcentrum.jpg

De Berkel van Baggen Beste Boek Achterhoek en Liemers: ‘Misschien volgt de Oude IJssel’

Jan Baggen is de winnaar van de prijs Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De Zutphense kunstschilder won zondagmiddag de wedstrijd van het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers met zijn boek ‘De Berkel, in de baan van de zon’.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 08.32.04.jpeg

Automobilist ziet fietser over het hoofd in Gendringen

Een fietser is dinsdagochtend op de rotonde van de Staringstraat in Gendringen in botsing gekomen met een automobilist. De bestuurder van de auto zag de fietser bij het afslaan over het hoofd.

WhatsApp Image 2026-03-02 at 16.58.38.jpeg

Fietser raakt gewond door aanrijding met gemeentevoertuig in Groenlo

Een fietser is maandagmiddag gewond geraakt bij aanrijding met gemeentevoertuig op de Stationslaan in Groenlo. Het slachtoffer is meegenomen per ambulance naar het ziekenhuis.