Ulft, Netherlands

Haen tijdelijk uit de roulatie door knieblessure

De Graafschap moet het enkele weken doen zonder aanvaller Devin Haen. De 18-jarige spits uit Zieuwent liep een knieblessure op in het duel De Graafschap Onder 21 met Almere City.
Mick Giesen | 1 november 2022 14:27 | Aangepast op 1 november 2022 14:27
“Dit is een flinke teleurstelling”, laat Haen weten op de website van De Graafschap. “Gelukkig kan ik snel geholpen worden, zodat ik al deze week kan starten met mijn revalidatie. Daar stort ik me volledig op, om zo snel mogelijk weer terug te zijn en te kunnen spelen.” Naar aanleiding van het letsel op de knie, is er dinsdagmorgen een scan gemaakt. Uit de scan bleek dat er een operatie nodig is, die deze week nog zal plaatsvinden.

Haen speelde dit seizoen in tien van de dertien competitie duels. De aanvaller scoorde één doelpunt. De Achterhoeker behoorde dit jaar ook tot de definitieve selectie van het Nederlands Elftal voor spelers onder negentien jaar voor verschillende EK-kwalificatiewedstrijden.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

De Graafschap|Devin Haen|

Meest gelezen

Dit is de route van Koningsdag 2025 in Doetinchem

Nick Hermsen | Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 22 jan 2025 17:10

Lees ook

De Graafschap legt stadionverbod op aan ruim honderd supporters na vuurwerkincident

Ruim honderd supporters van De Graafschap zijn de komende twee maanden niet welkom bij de thuiswedst...

De Graafschap ontsnapt in de laatste minuten aan verlies door late gelijkmaker tegen Jong FC Utrecht

De Graafschap heeft op Sportpark Zoudenbalch in Utrecht verzuimd om zich terug te knokken naar de to...

De Graafschap legt 18-jarige Benjamin Mambo vast

Middenvelder Benjamin Mambo heeft zijn eerste contract getekend bij De Graafschap. De 18-jarige Cong...

Oud-De Graafschap-trainer Jimmy Calderwood (69) overleden

Voormalig trainer van De Graafschap, Jimmy Calderwood, is in de nacht van zaterdag op zondag op 69-j...

Philip Brittijn wil na een wisselvallige eerste seizoenshelft weer minuten maken

Philip Brittijn wil na een matige en wisselvallige eerste seizoenshelft weer minuten kunnen maken op...

Dijkhuizen klaar voor ‘eerste keer’ Vijverberg: ‘Ik heb er nu nog meer zin in’

Zijn eerste officiële wedstrijd als trainer van De Graafschap zag Marinus Dijkhuizen vorige week doo...