gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap treft titelhouder en Leverkusen op Terborg Toernooi

efcc717509a27f5b21b476408d25676b.jpg

De poule-indeling voor de 43e editie van het Terborg Toernooi is maandagavond op stadion De Vijverberg duidelijk geworden. De Graafschap treft op het voetbaltoernooi voor Onder 19-teams onder meer Bayer Leverkusen uit Duitsland en de Braziliaanse titelhouder Palmeiras.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De loting werd maandagavond verricht tijdens een sportcafé voorafgaand aan de wedstrijd van De Graafschap tegen Jong Ajax. Het Doetinchemse team werd, naast Palmeiras en Leverkusen, gekoppeld aan het Deense FC Midtjylland en SC Heerenveen. Het treffen met de Leverkusen-jeugd is bijzonder omdat Jefta Bresser daar momenteel hoofd jeugdopleiding is. Hij vervulde die rol eerder bij De Graafschap.

De andere poule bestaat uit het gecombineerde team van FC Twente/Heracles Almelo, het Braziliaanse Fluminense, CA Sermiento uit Argentinië, Garden City Panthers (Nigeria) en RC Strasbourg uit Frankrijk. Het Terborg Toernooi vindt dit jaar op 24, 25 en 26 mei plaats op de voetbalvelden in het stadje. Vorig jaar won Palmeiras het zonovergoten toernooi. PSV werd in de finale met 2-0 verslagen.

Lees ook

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.

Gemeentebelangen Doetinchem 3.jpg

Kater bij grootste partij Doetinchem na formatieadvies: 'Veel gesprekken in achterkamertjes'

Wat als een grote overwinning van de gemeenteraadsverkiezingen moest voelen, eindigt voor Gemeentebelangen Doetinchem in een bittere nasmaak. De lokale partij verdubbelde het aantal zetels van drie naar zes en werd de grootste partij, maar staat nu buitenspel bij de coalitievorming.

Agenten flyer Silvolde foto Omroep GLD.png

'Laot ze niet binnen': campagne in streektaal tegen nepagenten

Ouderen beter beschermen tegen oplichting door nepagenten: dat is het doel van een nieuwe campagne in de Achterhoek en op de Veluwe. De politie kiest daarbij voor een opvallende aanpak: communiceren in het dialect én het organiseren van een zogeheten cyberbingo.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 21.45.57.jpeg

Coalitieadvies Doetinchem zonder verkiezingswinnaar: ‘Zwarte bladzijde’

Klaas Agricola, verkenner van de gemeente Doetinchem, heeft donderdagavond zijn advies gepresenteerd aan de gemeenteraad over de vorming van een nieuwe coalitie. Na gesprekken met alle fracties afgelopen zaterdag ziet hij voldoende aanknopingspunten voor een samenwerking tussen PRO, CDA, VVD en D66. Winnaar van de verkiezingen, Gemeentebelang Doetinchem, valt opvallend genoeg buiten dit advies.

Brug ijssel.jpg

Brug tussen Etten en Terborg alwéér dicht voor onderhoud

De brug over de Oude IJssel tussen Etten en Terborg zorgt de komende weken voor hinder. Eerst wordt er gewerkt met verkeersregelaars, later gaat de brug een paar dagen helemaal dicht.

BloemetjesVoorTijn0.png

Last van hooikoorts? Achterhoek kleurt tijdens Pasen rood: ‘Pas op voor de berk’

Een kriebel in je keel, niezen en tranende ogen: het hooikoortsseizoen is in volle gang. Ook in de Achterhoek kunnen voornamelijk pollen van de es en berk je deze weken flink dwarszitten. De regio kleurt rood, pas op tijdens Pasen.