gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap treft titelhouder en Leverkusen op Terborg Toernooi

efcc717509a27f5b21b476408d25676b

De poule-indeling voor de 43e editie van het Terborg Toernooi is maandagavond op stadion De Vijverberg duidelijk geworden. De Graafschap treft op het voetbaltoernooi voor Onder 19-teams onder meer Bayer Leverkusen uit Duitsland en de Braziliaanse titelhouder Palmeiras.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De loting werd maandagavond verricht tijdens een sportcafé voorafgaand aan de wedstrijd van De Graafschap tegen Jong Ajax. Het Doetinchemse team werd, naast Palmeiras en Leverkusen, gekoppeld aan het Deense FC Midtjylland en SC Heerenveen. Het treffen met de Leverkusen-jeugd is bijzonder omdat Jefta Bresser daar momenteel hoofd jeugdopleiding is. Hij vervulde die rol eerder bij De Graafschap.

De andere poule bestaat uit het gecombineerde team van FC Twente/Heracles Almelo, het Braziliaanse Fluminense, CA Sermiento uit Argentinië, Garden City Panthers (Nigeria) en RC Strasbourg uit Frankrijk. Het Terborg Toernooi vindt dit jaar op 24, 25 en 26 mei plaats op de voetbalvelden in het stadje. Vorig jaar won Palmeiras het zonovergoten toernooi. PSV werd in de finale met 2-0 verslagen.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-02 at 14.30.52

Fietser overleden na aanrijding in Doetinchem

Een fietser is overleden na een aanrijding op de Varsseveldseweg in Doetinchem. Een traumahelikopter is opgeroepen en landde in een nabijgelegen weiland, maar hulp mocht niet meer baten.

VB_FCEIGRA10

De Graafschap wil doorpakken in Eindhoven, Kwint aast op eerste treffer

Na de overwinning op FC Den Bosch op De Vijverberg hoopt De Graafschap zaterdag tegen FC Eindhoven de weg omhoog verder in te slaan. De Superboeren wonnen twee van hun laatste drie wedstrijden en trainer Thomas Duivenvoorden merkt dat het vertrouwen binnen zijn ploeg steeds verder groeit.

DiesmeToren10

Zes miljoen nodig voor Diemse toren: ‘Icoon moet behouden blijven’

Bijna zes miljoen euro is nodig om de Didamse Mariakerk en de bijbehorende toren te restaureren. De actie ‘Red de Diemse Toren’ wordt vrijdagavond officieel afgetrapt. Initiatiefnemer Ted Kok hoopt dat inwoners en bedrijven uit Didam de schouders eronder zetten.

Grens Suderwick Duitsland 2025

Achterhoek legt Duitslandplannen vast: goede buren, één koers

Het ligt niet aan de contacten met de Duitse partners. Die zijn goed. “Nederlandse en Duitse bestuurders weten elkaar snel te vinden”, zeggen Duitslandcoördinatoren Andrea Arens en Miranda van Balveren. Wat tot dusver ontbrak, was een gezamenlijke koers: één document waarin de acht Achterhoekse gemeenten vastleggen welke onderwerpen in de samenwerking met Duitsland voorrang krijgen.

WhatsApp Image 2026-10-02 at 10.55.02 (1)

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt maar aangenaam weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanuit Silvolde voorspelt Gerrit een aangenaam weekend.

Derksen_Geld2

Montferland betaalt werkende wethouder bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld

Montferland betaalt wethouder Jeanette Derksen bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld, terwijl ze gewoon actief is als wethouder. Derksen is na de gemeenteraadsverkiezingen minder gaan werken: van 100 naar 80 procent.