gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap treft titelhouder en Leverkusen op Terborg Toernooi

efcc717509a27f5b21b476408d25676b.jpg

De poule-indeling voor de 43e editie van het Terborg Toernooi is maandagavond op stadion De Vijverberg duidelijk geworden. De Graafschap treft op het voetbaltoernooi voor Onder 19-teams onder meer Bayer Leverkusen uit Duitsland en de Braziliaanse titelhouder Palmeiras.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De loting werd maandagavond verricht tijdens een sportcafé voorafgaand aan de wedstrijd van De Graafschap tegen Jong Ajax. Het Doetinchemse team werd, naast Palmeiras en Leverkusen, gekoppeld aan het Deense FC Midtjylland en SC Heerenveen. Het treffen met de Leverkusen-jeugd is bijzonder omdat Jefta Bresser daar momenteel hoofd jeugdopleiding is. Hij vervulde die rol eerder bij De Graafschap.

De andere poule bestaat uit het gecombineerde team van FC Twente/Heracles Almelo, het Braziliaanse Fluminense, CA Sermiento uit Argentinië, Garden City Panthers (Nigeria) en RC Strasbourg uit Frankrijk. Het Terborg Toernooi vindt dit jaar op 24, 25 en 26 mei plaats op de voetbalvelden in het stadje. Vorig jaar won Palmeiras het zonovergoten toernooi. PSV werd in de finale met 2-0 verslagen.

Lees ook

Grenscontrole3.jpg

EU wil dat Duitse grenscontroles stoppen

Duitsland moet stoppen met grenscontroles. Dat heeft Brussel bepaald. De Duitse controles zijn een doorn in het oog van Gelderse grensgemeentes.

Stuw0.jpg

Zeldzame rivierprik bereikt paaigronden nauwelijks door blokkades in Oude IJssel

Het gaat niet goed met de rivierprik in de Oude IJssel, blijkt uit onderzoek binnen het project Swimway Oude IJssel. De miljoenen jaren oude vis heeft het moeilijk, omdat hij zijn paaigronden in Duitsland niet goed kan bereiken. Willem Romeijn van Sportvisserij Nederland geeft uitleg over het onderzoek en de oorzaken daarvan.

GraafschapO21 training.png

Geen promotie voor De Graafschap O21: seizoen ten einde

De Graafschap O21 kan niet meer promoveren. Het beloftenteam uit Doetinchem ging tegen FC Groningen O21 woensdagavond onderuit met 3-1. Daardoor ontbreekt ook de landstitel voor de superboeren.

Onweer-1.jpg

Code geel voor de Achterhoek: ‘Pittige regen- en onweersbuien’

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek. ‘Er komen enkele pittige regen- en onweersbuien voor met kans op windstoten en hagel’, schrijft het instituut. De waarschuwing is donderdagmiddag van 12.00 tot 18.00 van kracht.

stationskwartier.png

Stationskwartier Doetinchem krijgt vorm, tweede woonlaag gereed

Het is de meeste mensen waarschijnlijk niet ontgaan: de kale en lege plek naast station Doetinchem wordt steeds verder opgevuld met een nieuwe woontoren. De bouw van het gloednieuwe Stationskwartier, met onder meer veertig sociale huurappartementen, krijgt steeds meer vorm. Inmiddels is ook een mijlpaal bereikt: de tweede woonlaag is gereed.

Hiddinga40.jpg

Ben en Thomas Hiddinga beklimmen samen Alpe d’HuZes na zware diagnose

Vader en zoon Ben en Thomas Hiddinga uit Heelweg doen samen mee aan Alpe d’HuZes. Met duizenden anderen beklimmen zij de beroemde Franse berg om geld op te halen voor kankeronderzoek. Voor Ben is de deelname extra bijzonder: vorig jaar kreeg hij te horen dat hij ongeneeslijke kanker heeft. Dankzij een succesvolle behandeling kan hij nu samen met zijn zoon de uitdaging aangaan.