gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap treft titelhouder en Leverkusen op Terborg Toernooi

efcc717509a27f5b21b476408d25676b

De poule-indeling voor de 43e editie van het Terborg Toernooi is maandagavond op stadion De Vijverberg duidelijk geworden. De Graafschap treft op het voetbaltoernooi voor Onder 19-teams onder meer Bayer Leverkusen uit Duitsland en de Braziliaanse titelhouder Palmeiras.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De loting werd maandagavond verricht tijdens een sportcafé voorafgaand aan de wedstrijd van De Graafschap tegen Jong Ajax. Het Doetinchemse team werd, naast Palmeiras en Leverkusen, gekoppeld aan het Deense FC Midtjylland en SC Heerenveen. Het treffen met de Leverkusen-jeugd is bijzonder omdat Jefta Bresser daar momenteel hoofd jeugdopleiding is. Hij vervulde die rol eerder bij De Graafschap.

De andere poule bestaat uit het gecombineerde team van FC Twente/Heracles Almelo, het Braziliaanse Fluminense, CA Sermiento uit Argentinië, Garden City Panthers (Nigeria) en RC Strasbourg uit Frankrijk. Het Terborg Toernooi vindt dit jaar op 24, 25 en 26 mei plaats op de voetbalvelden in het stadje. Vorig jaar won Palmeiras het zonovergoten toernooi. PSV werd in de finale met 2-0 verslagen.

Lees ook

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist niet zag dat een andere automobilist al enige tijd stilstond. Hij wachtte op een vrachtwagen die de weg op wilde draaien vanuit een inrit waar hij in moest.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.