gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap pakt op de valreep een punt in Maastricht

ca818a89dc89f63a40308b3a438114fa.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond een verdiend punt gepakt in de uitwedstrijd tegen MVV in Maastricht. De eerste wedstrijd na de korte break eindigde in 2-2.

Redactie REGIO8 |
De wedstrijd in Maastricht begon met een minuut stilte voor de overleden Braziliaanse voetballer Pelé. Halverwege de eerste kreeg Charlison Benschop de eerste goede kans voor de Superboeren, maar hij kreeg zijn hoofd net niet tegen de bal. Na ruim een half uur spelen is het wel raak voor De Graafschap. Een voorzet van Büttner wordt door Winterswijker Philip Brittijn benut, waarmee hij de eerste goal voor de Superboeren maakt in 2023. Vlak voor rust gaat De Graafschap toch met een vervelend gevoel de kleedkamer in, want Souren kan namens MVV gemakkelijk binnen schieten.

In de tweede helft gaat De Graafschap slecht van start en komt het al snel op een 2-1 achterstand. Een voorzet van MVV wordt gemakkelijk binnengeschoven door Ruben van Bommel. De Superboeren nemen daarna risico om de gelijkmaker te forceren. Gravenberch, Devin Haen en Siem de Jong komen als invallers in de ploeg voor een slotoffensief. Vlak voor tijd is het Jeffrey Fortes die uit een corner toch nog de 2-2 maakt.

Door dit gelijkspel sluit De Graafschap de vrijdagavond af als nummer veertien van de ranglijst. Dinsdag wacht een bekerontmoeting met HV & CV Quick in Den Haag. De competitie gaat volgende week vrijdag verder met een thuiswedstrijd tegen Jong Ajax.

Foto: Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe van Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.